Ochrona przed cyberzagrożeniami dla całej rodziny!

Norton 360 Deluxe

Norton 360 Deluxe zapewnia kompleksową ochronę wszystkich urządzeń w Twojej rodzinie oraz dba o prywatność w Internecie. Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym połączona z kontrolą rodzicielską i prywatną siecią VPN to wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić swojej rodzinie bezpieczne korzystanie z internetu.

UWAGA! Przy aktywacji produktu producent wymaga podania danych karty kredytowej/debetowej VISA, Master Card, American Express lub konta PayPal z podpiętą kartą płatniczą. Po aktywacji można zmienić te dane oraz anulować automatyczne odnawianie licencji.

Wybierz licencję

Liczba urządzeń

 • Na 3 lub 5 urządzeń

 • Windows; macOS; Android; iPhone

 • Password Manager

 • VPN

 • Kontrola rodzicielska

 • Backup 25 GB lub 50 GB

Norton 360 Deluxe zapewnia ochronę antywirusową dla 3 lub 5 urządzeń

W wielu domach z pewnością znajdziemy więcej, niż jednego laptopa lub smartfona. Dzięki Norton 360 Deluxe zabezpieczysz 3 lub 5 urządzeń z systemem Windows, Mac, Android i iOS. Ochrona w czasie rzeczywistym działa przeciwko złośliwym programom w postaci antywirusów lub oprogramowaniu szpiegującemu i wymuszającemu okup. Program posiada również opcję ochrony kamerki internetowej.

Norton 360 daje Ci 50 GB miejsca w chmurze na kopię zapasową

Dlaczego posiadanie kopii jest takie ważne? Nigdy nie wiesz co się stanie: dysk twardy w Twoim komputerze może się nagle zepsuć, laptop może zostać skradziony lub zgubiony, a oprogramowanie szyfrujące dostęp do plików może żądać okupu. Lepiej być przygotowanym na taką ewentualność. Kupując Norton 360 masz do dyspozycji 50 GB przestrzeni w chmurze na kopię zapasową dla Twojego komputera.

Jak działa kontrola rodzicielska w Norton 360 Deluxe?

Martwisz się, czy Twoje dziecko ogląda nieodpowiednie filmy na YouTube pełne przemocy lub przekleństw? A może chciałbyś wiedzieć, gdzie Twoja pociecha znajduje się w tej chwili? Kontrola rodzicielska w Norton 360 pozwala Ci monitorować aktywność Twojego dziecka w sieci i poza nią. Dzięki niej dowiesz się, na jakie strony wchodzi pociecha, jakich haseł szuka, jakie aplikacje pobiera na swój telefon i czy w trakcie zdalnej nauki nie rozprasza się, oglądając inne rzeczy. Opcja czasu szkolnego w Norton 360 pozwala na zarządzanie środowiskiej zdalnej nauki dziecka, aby mogło skupić się tylko na nauce.

Bezpieczeństwo w sieci niskim kosztem!

69,90 zł

brutto za pierwszy rok (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Natychmiastowa realizacja

Polska faktura VAT

 • Na 3 lub 5 urządzeń

 • Windows; macOS; Android; iPhone

 • Password Manager

 • VPN

 • Kontrola rodzicielska

 • Backup 25 GB lub 50 GB

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl