Windows 11 600x600.png
Windows 11 600x600.png
  1. Marketplace
  2. Usługi Microsoft
  3. Windows 11 Home 64bit

Windows 11 Home dla użytkowników domowych

Windows 11 Home 64bit

System operacyjny Windows - poznaj jeszcze szybszy i bezpieczniejszy Windows 11 dla użytkowników domowych.

Windows 11 Home od początku do końca został zaprojektowany w zgodzie z potrzebami użytkownika domowego. Dzięki temu sprawia, że codzienne obowiązki stają się łatwiejsze, a praca szybsza i bezpieczniejsza. Wyzwól swoją kreatywność, wykonuj bieżące zadania i wykorzystuj wbudowane aplikacje i rozbudowane funkcje systemu Windows 11 w codziennej w pracy z komputerem. Licencja Windows 11 Home jest licencją wieczystą, którą zainstalujesz na 1 komputerze PC.

Wybierz wersję Windows

Wybierz najpopularniejszy system operacyjny dla komputerów domowych – poznaj Windows 11

Windows 11 Home został stworzony z myślą o potrzebach użytkowników domowych. Polska wersja językowa ułatwi korzystanie z narzędzi systemu operacyjnego, a bezterminowa licencja użytkownika daje gwarancję braku konieczności dokonywania dodatkowych opłat w przyszłości.

Zwiększ produktywność, dzięki łatwemu zarządzaniu przestrzenią pulpitu

Windows 11 został wyposażony w narzędzia pomagające dostosować aplikacje na pulpicie do Twoich potrzeb, dzięki czemu korzystanie z przestrzeni roboczej ekranu stanie się jeszcze łatwiejsze.  Do systemu operacyjnego Windows 11 dobierz subskrypcję pakietu Microsoft 365, aby otrzymać dostęp do najpopularniejszych narzędzi pakietu Office.

Spersonalizuj potrzebne treści - skorzystaj z funkcjonalnych widżetów

Wybierz spośród dziesiątek widżetów i otrzymaj szybki dostęp do ulubionych zdjęć, lokalnych wiadomości, list rzeczy do zrobienia czy prognozy pogody. Widżety pomogą Ci znaleźć potrzebne informacje, które będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Nadaj codziennej pracy komfortowej płynności

Twórz prezentacje w PowerPoint, przeglądaj Internet w Microsoft Edge oraz rozmawiaj przez Microsoft Teams, a dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układy przyciągania, Pulpity i zaktualizowana funkcja dokowania poczuj komfort wynikający z płynniejszej pracy.

Korzystaj z udoskonalonej przeglądarki Edge

Przeglądaj Internet, pracuj, rób zakupy online oraz odtwarzaj ulubione multimedia w przeglądarce Microsoft Edge, która zapewni ci nie tylko wysokie bezpieczeństwo, ale również płynność i szybkość działania.

Otrzymaj dostęp ulubionej rozrywki i aplikacji w uaktualnionym Microsoft Store

Wejdź w świat ulubionych aplikacji do pracy i rozrywki z Microsoft Store. Znajdziesz i zainstalujesz je szybko w nowym sklepie Microsoft.

Wejdź w cyfrowy świat gier PC, dzięki wysokiej wydajności Windows 11

Graj w najnowsze gry na PC i delektuj się grafiką, którą trudno odróżnić od rzeczywistości. Niesamowite doświadczenia i płynność rozgrywki gwarantuje wydajność płynąca z najnowszego systemu operacyjnego Windows 11. Dokup Xbox Game Pass na PC i otrzymaj dostęp do gamingowych hitów nawet w dniu premiery!

590,40 zł

brutto jednorazowo (z VAT)

Polska faktura VAT

Oficjalny partner Microsoft

Polskie wsparcie techniczne

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Polecane do tego produktu

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Infolinia czynna 8.00 - 20.00. Zadzwoń i wybierz “3”

+48 504 502 500

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Infolinia czynna 8.00 - 20.00. Zadzwoń i wybierz “3”

+48 504 502 500

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl