Przestrzeń dostosowana do pracy zespołowej

Dropbox Business

Wszystko, czego potrzebujesz do pracy - w jednym miejscu

Dropbox Business to coś więcej niż tylko bezpieczne przechowywanie plików – to przestrzeń, w której zorganizujesz pracę swojego zespołu, narzędzia i zawartość na wszystkich firmowych urządzeniach.

Wersja biznesowa aplikacji Dropbox to 5 TB lub nielimitowana przestrzeń, zaawansowane narzędzia administracyjne oraz ponad 300 integracji z aplikacjami firm trzecich w tym komunikator Slack oraz Zoom Meetings. 

Cena obejmuje 3 użytkowników. Kolejnych użytkowników możesz dodać w koszyku.

Miejsce w chmurze

Szczegółowy opis

DropboxBusiness.jpgDropbox Business to elastyczna przestrzeń dla Twojego zespołu

Praca w biurze, z domu czy w podczas podróży. Niezależnie gdzie Ty i Twój zespół pracujecie, z Dropbox Business otrzymujecie elastyczną przestrzeń, która zapewni Wam wysoki komfort pracy. Błyskawiczna synchronizacja plików, bezpieczeństwo przesyłania danych i setki integracji - to wszystko sprawia, że wszystkie firmowe procesy i narzędzia ułożysz sobie w jednym miejscu.   

Dropbox features.png

Współpracuj ze swoim zespołem z dowolnego miejsca

Niezależnie czy pracujesz na komputerze, urządzeniu mobilnym czy w przeglądarce – swoje materiały firmowe stworzyć w prosty sposób i udostępnisz je wszystkim zainteresowanym. 

Rzadziej przełączaj się między narzędziami 

Dzięki wbudowanym integracjom z aplikacjami Google: Dokumenty, Arkusze i Prezentacje, a także Microsoft Office oraz Dropbox Paper całą swoją pracę możesz wykonać za pomocą jednego narzędzia. 

Rozpocznij rozmowę 

Najpopularniejsze narzędzia do komunikacji, takie jak Slack czy Zoom, działają bezpośrednio z poziomu Dropbox. Wystarczy jedno okno Dropboxa, aby zapanować nad wszystkimi czatami i rozmowami. Z Dropboxem skonfigurujesz szybką rozmowę – a nawet wirtualną salę konferencyjną – wykonując zaledwie kilka kliknięć. 

Bezpiecznie wysyłaj duże pliki 

Dropbox Transfer to bezpieczny i łatwy sposób na dostarczanie współpracownikom i klientom gotowych plików o dowolnym rozmiarze. Ustawiaj niestandardowe hasła i daty wygaśnięcia, aby chronić swoje materiały oraz potwierdzaj ich dostarczenie za pomocą powiadomień o pobraniu. 

Zachowaj spokój ducha – bezpieczeństwo ponad wszystko 

Bezpieczna i rozproszona infrastruktura a także zapewniający kontrolę i wgląd panel administratora umożliwiają bezpieczne zarządzanie oraz przechowywanie Twoich firmowych danych w Dropbox Business.

188,19 zł

Promocja na pierwszy miesiąc

175,28

brutto / mies. (z VAT)

Polska faktura VAT

Polskie wsparcie techniczne

Łatwa i szybka konfiguracja

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl