autodesk-revit-lt-miniature.png
autodesk-revit-lt-miniature.png
  1. Marketplace
  2. Programy dla firm
  3. AutoCAD Revit LT Suite - Odnowienie

AutoCAD Revit LT Suite - Odnowienie

Odnów swoją licencję AutoCAD Revit LT Suite do wersji 2025

Twórz precyzyjne rysunki 2D i wysokiej jakości projekty architektoniczne oraz dokumentację w 3D.  AutoCAD Revit LT Suite 2025 to zestaw dwóch narzędzi, które idealnie uzupełnią się codziennej pracy biura architektonicznego czy inżynieryjnego. Wygodnie uzupełnisz swoje projekty i proces 2D o modelowanie informacji o budynku.

Wybierz oprogramowanie AutoCAD

Wybierz okres subskrypcji AutoCAD

Odnowienie AutoCAD Revit LT Suite 2025 - wybierz korzystny pakiet

AutoCAD-Revit-LT-Suite-2024-lockup-Blk-OL-ADSK-No-Year-1-line

AutoCAD Revit LT Suite 2025 - korzystny pakiet programów Autodesk

Pakiet aplikacji Autodesk to idealne rozwiązanie dla biur architektonicznych i inżynieryjnych. Sprawdź, co oferują poszczególne aplikacje.

AutoCAD LT 2025 - precyzyjne projektowanie 2D

Szybko i wydajnie twórz rysunki 2D z łatwymi w obsłudze narzędziami dostępnymi w AutoCAD LT. Oprogramowanie zapewni Ci automatyzację typowych zadań, usprawniając procesy projektowe. Dzięki mobilnym i webowym aplikacjom AutoCAD możesz pracować nad swoimi projektami w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu.

Najnowsze oprogramowanie do rysowania

Twórz dokumentację oraz rysunki 2D, dzięki kompleksowemu zestawowi narzędzi do rysowania, edycji, projektowania i opisu. Nowy AutoCAD 2025 to intuicyjny interfejs dla  użytkownika, który pod ręką ma zawsze najważniejsze funkcje takie jak: kontekstowe karty wstążki, wielofunkcyjne punkty charakterystyczne czy personalizowane palety narzędzi.

Subskrypcja AutoCad 2025 zapewnia również kompatybilność z aktualnymi technologiami dzięki TrustedDWG™, obsłudze monitorów o wysokiej rozdzielczości, narzędziom do migracji oraz aplikacji Autodesk na komputer.

Z AutoCAD LT 2025 pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz

Bądź na bieżąco z rysunkami CAD w terenie oraz u klienta, dzięki webowym i mobilnym aplikacjom AutoCAD dostępnym w ramach subskrypcji AutoCAD LT 2025.

Z aplikacją mobilna AutoCAD masz możliwość korzystać z AutoCAD LT 2025 gdziekolwiek jesteś, nawet offline. Z poziomu swojego smartfona możesz dokonywać pomiarów na terenie budowy i edytować swoje rysunki CAD. Z kolei dzięki aplikacji webowej AutoCAD masz zawsze dostęp do najnowszych rysunków z dowolnego miejsca, które możesz edytować w uproszczonym interfejsie. Bez konieczności instalowania AutoCAD LT na komputerze - wystarczy Twoja ulubiona przeglądarka i dostęp do internetu.

W dodatku wszystkie swoje pliki DWG możesz przechowywać bezpośrednio w chmurze dostawców takich jak Microsoft OneDrive, Dropbox czy Google Drive, Dzięki temu każdy projekt możesz zaprezentować w dowolnym momencie.

Revit LT 2025 - oprogramowanie 3D BIM

Oprogramowanie Revit LT pozwoli Ci wejśc na wyższy poziom projektowania. Wykorzystaj możliwości 3D BIM (Building Information Modeling), aby tworzyć fotorealistyczne projekty, które zachwycą Twoich klientów.

Popraw jakość swojej dokumentacji

Autodesk Revit LT 2025 automatycznie zarządza zmianami w modelu budynku Revit we wszystkich fazach procesu dokumentowania. Ułatwia to utrzymanie bardziej spójnej reprezentacji budynku. Użytkownik może także poprawić stopień skoordynowania procesu kreślenia oraz zminimalizować ilość błędów.

Zrób wrażenie na klientach fotorealistycznymi renderingami z Revit LT 2025

Pokazuj swoje pomysły i zachwycaj nimi swoich klientów dzięki narzędziom do projektowania 3D i wizualizacji. Twórz „wirtualne spacery”, niemal fotorealistyczne renderingi 3D. W programie możesz definiować ustawienia słońca oraz możliwość dodawania sztucznego oświetlenia. Dodatkowo z subskrypcją Revit LT 2025 otrzymujesz:

  • dostęp do bogatej biblioteki predefiniowanych renderingów i materiałów, które pomogą jeszcze lepiej pokazać detale projektu;

  • funkcję tworzenia renderingów w chmurze pozwalające na prezentację projektu na dowolnym sprzęcie.

3799,00 zł

brutto za pierwszy rok (z VAT)

Oficjalna dystrybucja programów Autodesk

Łatwa i szybka konfiguracja

Polska faktura VAT

Szczegółowy opis

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl