Sony 600x600.png
Sony 600x600.png
  1. Marketplace
  2. Rozrywka
  3. Sony Playstation® Network - Uzupełnienie Funduszy w Portfelu

Idealny prezent dla gracza

Sony Playstation® Network - Uzupełnienie Funduszy w Portfelu

Z łatwością dodawaj środki do swojego konta w PlayStation™Network (PSN) i wymieniaj je na dowolne produkty z obszernej biblioteki zawartości PlayStation Store (PS Store), w tym:

  • Subskrypcję PlayStation Plus (PS Plus) z dostępem do wieloosobowej gry online, aktualizowanej co miesiąc biblioteki gier, wyjątkowych rabatów i nie tylko

  • Gry

  • Wirtualne waluty i dodatki

  •  I nie tylko

Na jaką kwotę chcesz doładować swój portfel Sony PlayStation?

Sony PlayStation KARTA PODARUNKOWA

JAK ZREALIZOWAĆ KOD:

  1. Wpisz się do PSN lub utwórz konto na stronie playstation.com.

  2. Przejdź do sekcji „Wykorzystaj kody” w PS Store i wpisz 12-cyfrowy kod kuponu (Kod).

  3. Aby zakupić subskrypcję PS Plus przy użyciu środków dostępnych za pośrednictwem tego Kodu, wybierz plan subskrypcji i dokonaj zakupu.

ZASADY i WARUNKI KORZYSTANIA

Z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które ukończyły 18 lat lub starsze i dysponują kontem PSN dla osób pełnoletnich, zarejestrowanym w następującym kraju: Polska

Środki z portfela PSN może wykorzystać posiadacz konta, który realizuje Kod (i niepełnoletni posiadacze kont członków rodziny). Można nimi płacić za towary z PS Store dostępne dla posiadaczy kont w następującym kraju: Polska

Użycie Kodu podlega zasadom opisanym w niniejszych warunkach, Warunkach świadczenia usług, Polityce prywatności, Warunkach dotyczących kodu kuponu, Warunkach korzystania z oprogramowania i dodatkowych warunkach dotyczących poszczególnych produktów lub usług dostępnych na stronie www.playstation.com/legal/PSNTerms.

Jeśli nie akceptujesz tych warunków, nie dokonuj zakupu.

Z zastrzeżeniem obowiązujących lokalnie przepisów prawa, Kodu nie można wymieniać na gotówkę, odsprzedawać ani wymieniać w żaden inny sposób. Kod nie podlega przywróceniu w przypadku zgubienia, kradzieży, uszkodzenia po zakupie oraz wykorzystania w inny sposób bez zgody użytkownika. Kodu można użyć tylko raz.

Wymagany jest zgodny system i połączenie internetowe.

PLAYSTATION PLUS: Zakup niektórych planów PS Plus może wymagać wniesienia dodatkowych opłat.

UWAGA: PS Plus to odnawialna subskrypcja z cyklicznie naliczanymi opłatami, które są pobierane automatycznie (zgodnie z aktualną ceną w PS Store) do chwili anulowania subskrypcji. Jeśli portfel nie zawiera wystarczających środków, zostanie użyta zdefiniowana na koncie użytkownika domyślna metoda płatności. Subskrypcję PS Plus można anulować w dowolnym momencie. Wygaśnie ona wówczas wraz z końcem aktualnego okresu rozliczeniowego.

Gry (i ich funkcje) oraz korzyści dostępne w ramach usługi PS Plus mogą się zmieniać.

Obowiązują dodatkowe warunki — https://www.playstation.com/legal/ps-plus-usage-terms/. Usługa PS Plus jest dostępna tylko dla użytkowników, którzy ukończyli 7 lat, a dostępna zawartość/usługi zależą od wieku użytkownika.

Wystawca kodu kuponu: Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (nr firmy: 06020283), 10 Great Marlborough St, London, W1F 7LP, Wielka Brytania. Tę kartę można zrealizować tylko w odniesieniu do oferty wystawcy. Sprzedawca detaliczny działa jako pełnomocnik wydawcy.

PlayStation Family Mark, ikona PlayStation Plus i PlayStation są zarejestrowanymi znakami handlowymi lub znakami handlowymi Sony Interactive Entertainment Inc.

Jeśli nie zrealizujesz kodu kuponu, możesz anulować zamówienie w ciągu 14 dni od daty zakupu kodu kuponu i otrzymać zwrot ceny zakupu. W sprawie anulowania i zwrotu środków, skontaktuj się z nami za pośrednictwem home.pl/kontakt.

Wybierz doładowanie portfela!

50,00 zł

brutto za pierwszy miesiąc (z VAT)

Legalne kody do gier

Natychmiastowa realizacja

Wygodna płatność

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

Szczegółowy opis

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl