icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons/emailicons/email-listicons/europaicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt
Rozdajemy domeny

5 domen.pl

za 0 zł

Rozdajemy domeny .pl za darmo

Nasi Klienci zarejestrowali już tysiące domen. Dołącz do nich.

domena .pl

O domenie .pl

Na skuteczną promocję w Internecie, duży wpływ ma odpowiedni wybór adresu dla Twojej strony. Domena z końcówką .pl jest najpopularniejszym rozszerzeniem rejestrowanym w Polsce. Zacznij zatem poszukiwania właśnie od tego typu nazw. Jeśli wybrana przez Ciebie domena .pl jest już zajęta, sprawdź dostępność innych rozszerzeń domen polskich jak com.pl, .net.pl, org.pl, info.pl, czy biz.pl. Duży wybór końcówek zwiększa szansę na to, iż Twoja domena z tym rozszerzeniem będzie wciąż wolna.

Zadbaj o dobry adres

Zadbaj o dobry adres

Odpowiedni adres strony internetowej dla Twojej działalności to pierwszy krok do sukcesu. Ciekawa i unikalna nazwa ułatwi szybkie odnalezienie strony przez potencjalnych klientów. Pamiętaj o tym, rejestrując domenę.

Chcesz wiedzieć, jakie promocje domenowe przygotowaliśmy z myślą o Tobie?

Wybrane przez Ciebie domena .pl jest zajęta?

Sprawdź inne dostępne rozszerzenia

.pl regionalna za 0 zł

np. waw.pl, .szczecin.pl

.com za 28,90 zł
.cloud za 9,90 zł
.pl funkcjonalna za 0 zł

np. .com.pl, .sklep.pl

.eu za 1 zł
.de za 29 zł

Grupa home.pl liderem rynku domen .pl w Polsce!

Lider rynku

Według ostatniego raportu NASK, Grupa home.pl znajduje się w czołówce polskich rejestratorów domeny .pl.

Zajmujemy pierwsze miejsce zarówno w obsłudze domen .pl z wynikiem 33,62% jak i w nowych rejestracjach .pl z wynikiem 37,78%.

Największa ilość Klientów w naszym kraju (26,93%) korzysta z usług grupy home.pl.

Zasady promocji

Udział w promocji oznacza akceptację regulaminu promocji

* Promocja 5 domen za 0 zł dotyczy również polskich domen funkcjonalnych (m.in. com.pl, net.pl, org.pl, biz.pl, info.pl, edu.pl) oraz polskich domen regionalnych.