Windows 11 600x600.png
Windows 11 600x600.png
  1. Marketplace
  2. Usługi Microsoft
  3. Windows 11 PRO 64bit

System operacyjny Windows 11 dla firm

Windows 11 PRO 64bit

System operacyjny Windows – wybierz jeszcze szybszy, wydajniejszy i bezpieczniejszy Windows 11 dla biznesu.

Windows 11 PRO to system operacyjny skrojony pod potrzeby firm w zakresie wysokiej wydajności i cyfrowego bezpieczeństwa codziennej pracy. Wyzwól kreatywność swoich pracowników, ułatw wykonywanie bieżących zadań i wykorzystuj wbudowane aplikacje oraz rozbudowane funkcje systemu Windows 11 w codziennej w pracy z komputerem. Licencja Windows 11 PRO jest licencją wieczystą, którą zainstalujesz na 1 firmowym komputerze PC.

Wybierz wersję Windows

Wybierz najpopularniejszy system operacyjny dla komputerów firmowych – poznaj Windows 11

Windows 11 PRO został stworzony z myślą o współczesnych potrzebach biznesu, dzięki czemu nowa wersja systemu operacyjnego kładzie nacisk na współpracę, bezpieczeństwo oraz płynność pracy. Polska wersja językowa ułatwi korzystanie z narzędzi systemu operacyjnego, a bezterminowa licencja użytkownika daje gwarancję braku konieczności dokonywania dodatkowych opłat w przyszłości.

Przenieś współprację w zespole na wyższy poziom

Pracuj samodzielnie offline lub twórz i uczestnicz w spotkaniach online podczas których udostępniaj pulpit i zarządzaj ustawieniami audio bezpośrednio z paska zadań. Korzystaj z rozmycia tła i redukcji szumów, aby zachować wysoki profesjonalizm współpracy i spotkań online.

Postaw na bezpieczeństwo pracy – wybierz najbezpieczniejszy system Windows w historii

Windows 11 to najbezpieczniejszy system operacyjny z rodziny Microsoft. Zaawansowane filtry chroniące przed zagrożeniami, szyfrowanie danych oraz wbudowane zabezpieczenia aplikacji wspierają ochronę danych firmowych zarówno lokalnie, jak i w chmurze Microsoft.

Zwiększ produktywność, dzięki łatwemu zarządzaniu przestrzenią pulpitu

Windows 11 został wyposażony w narzędzia pomagające dostosować aplikacje na pulpicie do Twoich potrzeb, dzięki czemu korzystanie z przestrzeni roboczej ekranu stanie się jeszcze łatwiejsze.  Do systemu operacyjnego Windows 11 dobierz subskrypcję pakietu Microsoft 365, aby otrzymać dostęp do najpopularniejszych narzędzi pakietu Office.

Spersonalizuj potrzebne treści - skorzystaj z funkcjonalnych widżetów

Wybierz spośród dziesiątek widżetów i otrzymaj szybki dostęp do ulubionych zdjęć, lokalnych wiadomości, list rzeczy do zrobienia czy prognozy pogody. Widżety pomogą Ci znaleźć potrzebne informacje, które będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Nadaj codziennej pracy komfortowej płynności

Twórz prezentacje w PowerPoint, przeglądaj Internet w Microsoft Edge oraz rozmawiaj przez Microsoft Teams, a dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układy przyciągania, Pulpity i zaktualizowana funkcja dokowania poczuj komfort wynikający z płynniejszej pracy.

Korzystaj z udoskonalonej przeglądarki Edge

Przeglądaj Internet, pracuj, przesyłaj pliki online oraz odtwarzaj ulubione multimedia w przeglądarce Microsoft Edge, która zapewni ci nie tylko wysokie bezpieczeństwo, ale również płynność i szybkość działania.

Otrzymaj dostęp do aplikacji wspierających pracę w uaktualnionym Microsoft Store

Wejdź w świat ulubionych aplikacji do pracy z Microsoft Store. Znajdziesz i zainstalujesz je szybko w nowym sklepie Microsoft.

989,99 zł

brutto jednorazowo (z VAT)

Polska faktura VAT

Oficjalny partner Microsoft

Polskie wsparcie techniczne

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Polecane do tego produktu

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Infolinia czynna 8.00 - 20.00. Zadzwoń i wybierz “3”

+48 504 502 500

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Infolinia czynna 8.00 - 20.00. Zadzwoń i wybierz “3”

+48 504 502 500

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl