legimi-1-mies.png
legimi-1-mies.png
  1. Marketplace
  2. Rozrywka
  3. Legimi - ebooki i audiobooki - 1 miesiąc

Legimi - ebooki i audiobooki - 1 miesiąc

Jeśli uważasz, że książka jest jednym z lepszych pomysłów na prezent, to jesteś w dobrym miejscu! Wykup miesięczny dostęp do Legimi dla siebie lub dla bliskiej Ci osoby. W zamian otrzymasz nielimitowany dostęp do ponad 250 000 ebooków, audiobooków i synchrobooków. Przez cały miesiąc czytaj i słuchaj cokolwiek chcesz, gdziekolwiek jesteś.

Czas trwania dostępu:

Legimi - nieograniczony dostęp do ebooków i audiobooków

Ebooki i audiobooki na Twojej półce Legimi

Korzystaj przez miesiąc z Legimi i dodawaj na swoją wirtualną półkę wszystkie interesujące Cię publikacje. Legimi to nieograniczony dostęp do ponad 250 000 książek. Wśród nich tacy autorzy, jak Stephen King, Harlan Coben, Jo Nesbø czy Margaret Atwood. Nie braknie również dzieł naszych rodzimych twórców (Olgi Tokarczuk, Katarzyny Bondy, Remigiusza Mroza czy Wojciecha Chmielarza). Książki dostępne są zarówno w wersji tekstowej, jak i dźwiękowej.

Synchrobook® Legimi

Dzięki synchrobookom® możesz w każdej chwili przełączyć się z ebooka na audiobook i odwrotnie. Czytasz w tramwaju i zbliża się Twój przystanek? Nie odrywaj się od lektury. Włącz audiobooka dokładnie w tym momencie, w którym skończyłeś czytać ebooka. Legimi to mobilna biblioteka stworzona dla Twojej wygody.

Aplikacja Legimi

W aplikacji do Twojej dyspozycji (oprócz książek) dostępne są zaawansowane statystyki. Dzięki nim sprawdzisz ile tak naprawdę czasu poświęcasz na czytanie i słuchanie. Aplikacja Legimi zapamiętuje czytaną lub słuchaną ostatnio stronę i synchronizuje bibliotekę książek na wszystkich Twoich urządzeniach. A nią możesz dowolnie zarządzać, tworząc i edytując kolekcję książek w niej zgromadzonych. W aplikacji Legimi ustawisz również techniczne parametry. Dobierzesz rozmiar i krój czcionki, ustawisz kolor tła i tryb dzienny lub nocny. A co najważniejsze - zapewnia ona dostęp do książek również offline!

Nowość w home.pl!

54,99 zł

brutto za pierwszy miesiąc (z VAT)

Natychmiastowa realizacja

Oferta Autoryzowanego Partnera

Brak automatycznych odnowień

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

Szczegółowy opis

Galeria

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl