icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons/emailicons/email-listicons/europaicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt

Najczęściej zadawane pytania

Kim jest użytkownik usługi Dropbox Business?

Użytkownikiem jest każda osoba lub rola w zespole z unikalnym adresem e-mail. Każdy członek zespołu powinien mieć swoją własną licencję użytkownika. Użytkownicy mogą połączyć swoje konta Dropbox z dowolną liczbą urządzeń (komputerów, telefonów, tabletów itd.) bez dodatkowych opłat.

Jaką ilość miejsca otrzyma mój zespół?

Dropbox Business w home.pl jest dostępny w dwóch planach. Opcja Standard zapewnia zespołowi 3 TB miejsca dla całego zespołu (niezależnie od liczby użytkowników). Zespoły, które wymagają więcej przestrzeni w planie Advanced otrzymują nieograniczoną przestrzeń.

Czy na swoim koncie mogę mieć mniej niż 3 użytkowników?

Usługa Dropbox Business obejmuje 3 użytkowników i taka ilość użytkowników jest wymagana, aby zacząć korzystać z usługi. Nie ma jednak potrzeby korzystania ze wszystkich licencji od razu - licencje mogą być używanie wielokrotnie, dodatkowe licencje można przeznaczyć do użytkowania dla swoich klientów.

Jak mogę dodać kolejnego użytkownika do usługi Dropbox Business?

W momencie zakupu Dropbox Business posiadasz licencje dla 3 użytkowników już na samym początku. Gdy chcesz rozszerzyć liczbę licencji dla kolejnych użytkowników, przejdź do Panelu Klienta home.pl, wybierz usługę Dropbox i kliknij w opcję Zarządzaj licencjami. Nowe licencje dodasz poprzez zwiększenie całkowitej liczby licencji na koncie.

Jaki jest koszt dodania kolejnego użytkownika w usłudze Dropbox Business?

Koszt każdego kolejnego użytkownika w pierwszym okresie promocyjnym wynosi 44,90 zł netto/mies. dla wersji Standard i 72,90 zł netto/mies. Jeżeli kolejny użytkownik jest dodawany w późniejszym terminie niż zakup usługi, jego koszt jest obliczany proporcjonalnie do okresu wygaśnięcia usługi.

Czym jest Dropbox Paper?

Dropbox Paper to wygodne narzędzie do tworzenia dokumentów online - możesz z zespołem pracować nad notatkami ze spotkania lub planem projektu w czasie rzeczywistym. Dropbox Paper może również obsłużyć pliki Word, które można importować i edytować z poziomu aplikacji Dropboxa lub przeglądarki. Opcja ta jest dostępna w obu planach oferowanych przez home.pl

Czym jest Dropbox Showcase?

Dropbox Showcase to przestrzeń dla Twojej firmy, w której możesz tworzyć indywidualne materiały dla siebie i swoich klientów, zachowując własny branding i identyfikację wizualną. Dodatkowo Showcase pozwala na sprawdzenie kto korzysta z pliku.

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Bezpieczeństwo danych w Dropbox Business.

Dropbox zapewnia wysokie standardy ochrony Twoich danych i prywatności. Pliki są szyfrowane podczas przesyłania pomiędzy aplikacjami i serwerami Dropboxa oraz przechowywania. Każdy plik jest dzielony na osobne bloki, a każdy blok jest hashowany i szyfrowany przy pomocy silnego szyfru. Synchronizowane są wyłącznie bloki, które zostały zmodyfikowane. Jesteś właścicielem swoich danych i niezależnie od tego, czy są to Twoje dane osobiste, czy firmowe, Dropbox Business dba o Twoją prywatność.

Jaka jest różnica pomiędzy Dropbox Business Standard a Dropbox Business Advanced?

Standard zapewnia zespołom 3 TB miejsca i proste narzędzia udostępniania i współpracy. Dla zespołów, które potrzebują więcej miejsca i więcej zabezpieczeń, Advanced zapewnia nielimitowaną przestrzeń - Twój zespół otrzyma tyle przestrzeni, ile będzie potrzebował. Opcja Advanced oferuje również zaawansowane funkcje administracji, kontroli, integracji i bezpieczeństwa.