icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons/emailicons/email-listicons/europaicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt
dogadamycie.pl

dogadamycie.pl

Dla eSklepu

Informacje

Internetowe biuro tłumaczeń działające 24/7. Platforma pomaga sklepom internetowym w organizacji ich biznesu tak, aby ekspansja zagraniczna nie była przeszkodą. Klienci zyskują dostęp do ponad 700 tłumaczy wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach tematycznych, co przekłada się na najwyższą jakość usługi i szybką realizację. Dodatkowo klient otrzymuje indywidualną i dopasowaną do swojej branży pomoc oraz consulting.

dogadamycie.pl

oferta specjalna dla klientów home.pl

-20%
-20%
Zobacz jak skorzystać

Oferta promocyjna z rabatem do 20% tylko dla klientów home.pl

Tłumaczenie stron www, sklepów internetowych oraz tłumaczenia biznesowe

Wartości jakie zyskujesz przy współpracy z dogadamycie.pl

Precyzyjne tłumaczenia

Precyzyjne tłumaczenia

Dogadamycie.pl to zespół wykwalifikowanych tłumaczy. W gronie ponad 700 tłumaczy znajdują się zarówno specjaliści z wąskich dziedzin jaki i tłumacze przysięgli i native speakerzy.

Szybki czas realizacji

Szybki czas realizacji

Zyskujesz najszybszą wycenę na rynku i najkrótsze terminy realizacji zleceń. Pierwsza darmowa wycena tłumaczenia trwa tylko około 30 min.

Przetłumacz co tylko chcesz

Przetłumacz co tylko chcesz

Serwis realizuje tłumaczenia zwykłe, przysięgłe, specjalistyczne, naukowe, techniczne, prawne, ekonomiczne oraz wiele innych.

Tłumaczenia 24/7

Tłumaczenia 24/7

Tłumaczenia możesz zlecić o każdej porze w dni powszednie i święta z każdego miejsca gdzie jest Internet.

Tłumaczenia sklepów internetowych (rabat 10%)

W ofercie dogadamycie.pl znajdziesz 2 pakiety tłumaczeń dopasowane idealnie dla sklepów internetowych. Dostępna jest również wycena indywidualna. Skorzystaj z usług profesjonalistów i zadbaj o rozwój Twojego biznesu na nowych rynkach.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe

Sklep internetowy od 750 zł netto za język
lub
od 0,25 zł netto per słowo

Sklep internetowy + strona informacyjna

Sklep internetowy + strona informacyjna

Sklep internetowy od 1640 zł netto za język
lub
od 0,25 zł netto per słowo

dogadamycie.pl rabat

Zapytaj o darmową wycenę dla swojego eSklepu i skorzystaj z kuponu rabatowego 10%: HOMEPL10

Skorzystaj

Języki tłumaczeń

Pozostałe języki lub dodatkowe strony wyceniamy indywidualnie.

Tłumaczenia stron www z rabatem w wysokości 20%

Stworzenie strony www w obcym języku pomoże Ci zdobyć zagranicznych klientów.

Oferta obejmuje

  • Audyt strony

  • Dopasowanie treści strony do specyfiki branży

  • Stworzenie haseł reklamowych i treści do reklam

  • Tłumaczenie artykułów na bloga lub forum

Oferta payU
10%

Zapytaj o darmową wycenę dla Twojego tłumaczenia i skorzystaj z kuponu rabatowego 20%: HOMEPL20

Skorzystaj

Tłumaczenia biznesowe (rabat 20%)

Tłumaczenia biznesowe obejmują widomości e-mail, rozmowy telefoniczne, regulaminy, umowy oraz sprawozdania finansowe

Tłumaczenia wiadomości email

Tłumaczenia wiadomości email

Na platformie wybierz język tłumaczenia i wklej tekst. W ciągu 60 minut pierwszy przesłany email zostanie przetłumaczony za darmo. Nie płacisz za znaki tylko za słowa. Tłumaczenie stron WWW z rabatem tylko dla klientów home.pl

Tłumaczenia rozmów telefonicznych i email

Tłumaczenia rozmów telefonicznych i email

Wybierz język w jakim będzie prowadzona rozmowa, zdecyduj o terminie i podaj numery telefonów: Twój i rozmówcy. Po kliknięciu przycisku „zamów” otrzymasz SMS z potwierdzeniem daty i godziny. W cenie zawarty jest koszt tłumaczenia i połączenia.

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne

Skorzystaj z formularza i wyślij plik do tłumaczenia podając kod rabatowy tylko dla klientów home.pl. W ciągu 15 minut otrzymasz darmową wycenę na swój adres e-mail. Sprawdź jak szybko i rzetelnie działa portal dogadamycie.pl

Oferta payU

Jak skorzystać z oferty dogadamycie.pl?

  • Kliknij w poniższy przycisk

  • Zarejestruj się w serwisie dogadamycie.pl

  • Zapytaj o usługę, która Cie interesuje

  • Wpisz wybrany kod rabatowy

Sprawdź również

Dlaczego warto skorzystać z usług dogadamycie.pl?

To biuro tłumaczeń online, które ułatwia e-biznesom ekspansję na rynki zagraniczne poprzez profesjonalne tłumaczenie stron www, sklepów czy maili w sposób dopasowany do kulturowych oczekiwań zagranicznych odbiorców. Zajmuje się także tłumaczeniem dokumentów prawnych, księgowych i biznesowych, zgodnie ze standardami i przepisami obowiązującymi w danym kraju. Współpracuje z ponad 700 tłumaczami wyspecjalizowanymi w różnych dziedzinach tematycznych, dzięki czemu klient otrzymuje indywidualną i dopasowaną do swojej branży pomoc w postaci tłumaczeń, ale także consulting i pro kliencką opiekę. Serwis działa 24/7.

W jaki sposób mogę skorzystać ze specjalnej oferty dogadamycie.pl dla klientów home.pl?

home.pl współpracuje z dogadamycie.pl od 2013 roku. W ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług partnera od tłumaczenia stron internetowych, sklepów internetowych, rozmów telefonicznych, maili po dokumenty biznesowe czy prawne jak, regulaminy sklepów, umowy, sprawozdania finansowe i dokumenty (tłumaczenia przysięgłe). Aby skorzystać z oferty należy kliknąć w dedykowany link https://home.dogadamycie.pl/ i zarejestrować się. Można wysłać zapytanie o darmową wycenę tłumaczeń, a czas oczekiwania na odpowiedź to tylko około 30 minut. Klienci home.pl otrzymują rabat 10% na tłumaczenie stron internetowych oraz rabat 20% na tłumaczenie stron www (w tym blogi, fora) oraz tłumaczenia biznesowe (np. umowy, regulaminy, wiadomości e-mail).