CDA Premium

Oglądaj ponad 7000 filmów i seriali

Bez ograniczeń transferu, bez reklam i na czym chcesz. Z CDA Premium otrzymujesz dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali w najlepszej jakości za jedyne 66 groszy dziennie. Treści możesz oglądać na 3 dowolnych urządzeniach - komputerze, smartfonie, tablecie czy Smart TV.

Dostęp do CDA Premium

Szczegółowy opis

Odkrywaj filmy i seriale z CDA Premium

cda, najlepsze wg imdb.png

CDA Premium to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów z filmami na żądanie (VOD). W bazie znajduje się ponad 7000 produkcji - filmów i seriali - pochodzących od legalnych dystrybutorów i producentów. Treści są dostępne zarówno z napisami, jak i polskim lektorem.

Oglądaj filmy, gdzie chcesz i kiedy chcesz

tv-chromecast.png

CDA Premium pozwala na jednoczesne korzystanie z 3 różnych urządzeń. Możesz oglądać filmy na laptopie, tablecie czy smartfonie - zarówno z systemem Android, jak i iOS. Dodatkowo jeśli posiadasz Smart TV lub Chromecast, CDA oglądasz wygodnie z poziomu swojego telewizora.

Dodatkowe korzyści z CDA Premium

app-store-iphone2.png

Zapomnij o problemie buforowania filmu w trakcie seansu. Abonenci usługi CDA Premium mogą cieszyć się z lepszego, priorytetowego transferu oraz wyższej jakości wyświetlanych filmów. Dzięki aplikacji mobilnej (Android oraz iOS) możesz pobierać filmy na swoje urządzenia i oglądać je offline - to idealne rozwiązanie w podróży czy na wakacjach.

20,00

brutto / mies. (z VAT)

Polska faktura VAT

Polskie wsparcie techniczne

Łatwa i szybka konfiguracja

Podobne produkty

Wejdź do gry online z Xbox Live Gold
Wejdź do gry online z Xbox Live Gold

Xbox Live Gold

Wejdź do gry online z Xbox Live Gold

od

78

,97

 brutto/jednorazowo

Pytania i odpowiedzi

Jak zrealizować kod CDA Premium?

Czy filmy dostępne na CDA są legalne?

Aplikacja CDA na Smart TV - na jakich telewizorach?

Czy subskrypcja CDA Premium zostanie automatycznie przedłużona?

Darmowe filmy w CDA – jaka różnica między Premium?

W CDA dostępne są darmowe filmy, jednak zamieszczane są one przez użytkowników. Jeśli chcesz cieszyć się najnowszymi produkcjami najlepszych producentów, skorzystaj z CDA Premium od home.pl.

W CDA komedie, horrory i akcja są na wyciągnięcie ręki

CDA Premium oferuje najwyższą jakość filmów i seriali we wszystkich gatunkach. Dostępne są komedie, filmy akcji, sciencie-fiction, fantasy, filmy dokumentalne i wiele więcej. Bez względu na gust i nastrój na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Filmy z lektorem w CDA

Każdy film w CDA dostępny jest z polskim lektorem. Niezależnie od gatunku czy producenta filmu, polski lektor jest wgrany w ścieżkę dźwiękową.

Bajki dla dzieci w języku polskim

Chcesz obejrzeć animowany film, lecz nie możesz znaleźć polskiej ścieżki dźwiękowej? Wypróbuj CDA Premium, gdzie filmy animowane oraz filmy dla dzieci mają dodany polski dubbing lub polskiego lektora!

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl