AVG Internet Security

AVG Internet Security to program antywirusowy do zaawansowanej ochrony dla osób codziennie korzystających z Internetu. Przeznaczony do użytku domowego na komputerach PC lub laptopach z systemem Windows. Zabezpiecz się przed hakerami, kradzieżą danych i pozostałymi zagrożeniami płynącymi z Internetu.

Zobacz inne produkty AVG

Liczba urządzeń

Szczegółowy opis

Ponad 2 miliony użytkowników

Program antywirusowy AVG Internet Security udoskonalany jest od wielu lat, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Instalacje na ponad 2 milionach komputerów na całym świecie mówią same za siebie.

AVG_Internet_Security_screenshot (4).png

 

Automatyczna aktualizacja

Regularnie i samoistnie aktualizująca się baza wirusów sprawi, że będziesz chroniony nie tylko przed znanymi już zagrożeniami, ale również przed tymi, które dopiero pojawiają się w sieci. AVG Internet Security będzie bardzo dokładnie skanował komputer i dyski zewnętrzne w poszukiwaniu wirusów, trojanów, oprogramowania szpiegującego czy ransomware.

Twoje prywatne pliki są bezpieczne

Coraz częściej hakerzy wykradają z komputerów nasze zdjęcia, umowy, czy inne pliki z prywatnymi danymi, aby później żądać za nie okupu. Nie dopuść do takiej sytuacji! Ulepszona zapora antywirusa AVG blokuje wszelkie działania hakerów, którzy chcę dostać się na Twój komputer, a ochrona przed ransomware zapobiega złośliwemu szyfrowaniu dostępu do Twoich poufnych danych.

Bezpieczne przelewy i zakupy on-line

AVG Internet Security sprawdzi, czy strona banku, na które się logujesz jest prawdziwa i czy ktoś nie próbuje właśnie przejąć Twoich danych do logowania czy numerów kart kredytowych. Dodatkowo zablokuje również fałszywe wiadomości e-mail przychodzące na Twoją skrzynkę będące próbą phishingu.

 

98,40 zł

44,00

brutto / rok (z VAT)

Polska faktura VAT

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Ochrona w czasie rzeczywistym

Ochrona w czasie rzeczywistym

AVG Internet Security blokuje zagrożenia na bieżąco. Sprawdza każdy plik oraz programy na komputerze i informuje o podejrzanych działaniach.

Parametry

AVG Internet Security

Cena brutto / rok

44,00 zł brutto

Podstawowe różnice

Liczba chronionych urządzeń

1

Ochrona komputera z systemem Windows

Ochrona w Internecie

Ochrona przed wirusami

Ochrona przed ransomware

Ochrona kamery internetowej

Wykrywanie zagrożeń w czasie rzeczywistym

Osłona antyspamowa

Bezpieczna bankowość online

Sejf danych

Wybieram

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Jakie są wymagania systemowe dla programu AVG Internet Security?

Czy AVG Internet Security mogę zainstalować na smartfonie z systemem Android?

Czy mogę program antywirusowy AVG zainstalować na komputerze firmowym?

Turbo Scan - na czym polega?

AVG Internet Security 2020

Antywirus AVG ma wśród ponad 2 milionów użytkowników pozytywne opinie. To najlepsza rekomendacja dla programu antywirusowego.

Ochrona kamery internetowej

Zaklejanie kamery internetowej jest niepotrzebne. Z programem antywirusowym AVG będziesz pewien, że nikt nie będzie miał prawa korzystać z kamerki bez Twojej wiedzy i zgody.

Wszechstronna ochrona

AVG Internet Security uniemożliwia przejęcie haseł, numerów kart kredytowych czy plików. Dzięki temu wirusy mają zablokowany dostęp do skrzynki pocztowej, a złośliwe oprogramowanie nie ma możliwości przejęcia kontroli nad Twoim urządzeniem.

Twoja prywatność na pierwszym miejscu

Zaszyfruj i ukryj te pliki, których nie chcesz pokazywać nikomu innemu korzystając z sejfu danych. A przy usuwaniu plików do kosza uruchom funkcję File Shredder, która dopilnuje, aby usuniętych elementów nie można było niezamierzenie odzyskać przez nieuprawnione osoby.

Technologia CyberCapture

Jest to technologia w chmurze, która sprawia, że użytkownik jest chroniony przed najnowszymi antywirusami. Gdy AVG Internet Security wykryje zagrożenie, przekaże je do analizy, po czym przygotuje działanie obronne i aktualizację zabezpieczeń, którą prześle do milionów użytkowników oprogramowania.

Tryb cichy w AVG Internet Security

Program inteligentnie rozpoznaje, kiedy grasz, oglądasz filmy lub pracujesz. Nie zabiera wtedy potrzebnych mocy obliczeniowych komputera, nie bombarduje wyskakującymi okienkami i odkłada skanowanie na później.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl