avast-web.png
avast-web.png
  1. Marketplace
  2. Programy antywirusowe
  3. Avast Premium Security

Najlepszy antywirus od Avast

Avast Premium Security

Avast Premium Security to antywirus, który zapewnia kompleksową ochronę dla wszystkich urządzeń z system Windows. Zabezpiecza Internet, pocztę i prywatne dane. Uniemożliwia ataki hakerskie i próby wyłudzenia haseł lub poufnych materiałów.

Najważniejsze funkcje: ochrona wszystkich kont za pomocą jednego bezpiecznego hasła z Avast Passwords, weryfikacja stron chroni przed fałszywymi witrynami, ochrona przed ransomware, kontrola Wi-Fi, osłona antyspamowa, ochrona kamery internetowej i aktualizacja oprogramowania.

Liczba urządzeń

Avast Premium Security to Twój klucz do bezpieczeństwa

Każdy użytkownik Internetu przechowuje na swoich urządzeniach prywatne dane: umowy, CV lub wyniki badań. Hakerzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne są dla nas te informacje i wykorzystują to. Poprzez oprogramowanie ransomware szyfrują dostęp do najważniejszych materiałów na komputerze lub smartfonie, aby móc żądać okupu. Avast Premium Security uniemożliwia takie działanie, dzięki czemu chroni przed utratą lub wyciekiem danych.

Avast Premium Security zapewnia ochronę antywirusową

Ochrona tu i teraz dzięki Avast Premium Security

Korzystaj z publicznej lub domowej sieci Wi-Fi i nie martw się o to, czy jest bezpieczna. Avast Premium na bieżąco monitoruje sytuację w czasie rzeczywistym i natychmiast powiadomi Cię, gdy znajdzie intruza lub słaby punkt w sieci wi-fi. Program dokładnie sprawdza, czy sieć jest odpowiednio zabezpieczona i czy nie występują w niej luki, które mogłyby być wykorzystane przez złośliwe oprogramowanie.

Avast Premium Security monitoruje strony www

Avast Premium Security dba o Twoje bezpieczeństwo podczas odwiedzania stron www. Wstępnie sprawdza każdą z witryn, ostrzega, gdy są one fałszywe lub zainfekowane, po czym przekierowuję Cię na bezpieczną stronę. Nie musisz już przejmować się fałszywymi sklepami internetowymi czy podrabianymi stronami banków. Rób zakupy i przelewy na dowolnym urządzeniu i bądź pewny, że Twoje dane logowania lub numery kart kredytowych nie wpadną w niepowołane ręce.

Avast Premium Security chroni pocztę przed spamem

Jeśli codziennie korzystasz z poczty e-mail, to wybierz program, który będzie ją chronić przed zagrożeniami. Avast Premium Security sprawdza wiadomości, linki i załączniki przed ich pobraniem. Automatycznie blokuje podejrzane treści. Zapewnia również możliwość uruchomienia funkcji Antyspam, która jest szczególnie przydatna jeśli otrzymujesz wiele niechcianych wiadomości.

Chroń aktywność w internecie!

48,01 zł

brutto za pierwszy rok (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Natychmiastowa realizacja

Polska faktura VAT

Szczegółowy opis

Galeria

Porównanie produktów

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl