Affinity Designer 2

Rewolucja w projektowaniu

Affinity Designer 2 zmienił świat projektowania graficznego. Odkryj najszybszy program do tworzenia grafiki wektorowej, który został stworzony by poprawiać przepływ pracy i pozwolić zabłysnąć Twojej kreatywności.

Wybierz licencję

Affinity Designer 2 - najszybszy program do grafiki wektorowej

affinity designer 2 logo

Affinity Designer 2 został stworzony, aby rozwijać Twoją kreatywność i wspierać szybkość pracy. Program jest niesamowicie responsywny i płynny, a korzystanie z niego jest po prostu przyjemnością. Oferuje setki narzędzi i funkcji, które oszczędzą Twój czas. Możesz dopasować atrybuty w celu łatwej edycji, bezproblemowo konfigurować siatki, prowadnice i płaszczyzny. W Affinity Designer 2 dopasujesz skróty klawiszowe i zapiszesz ulubione ustawienia obszaru roboczego.

Kompleksowe narzędzie do grafiki wektorowej

Affinity Designer 2 jest pełen narzędzi opracowanych w celu osiągnięcia wysokiej wydajności przy jednoczesnym zachowaniu 100 procentowej dokładności geometrii. Jest idealny do tworzenia makiet stron internetowych, grafik do social media i wszelkich innych materiałów graficznych. Profesjonalne narzędzie do grafik cyfrowych, druku lub współpracy z innymi grafikami.

Wektorowy program graficzny to świetne narzędzie nie tylko dla cyfrowych artystów. Korzystając z Affinity Designer V2 zaprojektujesz całą stronę internetową oraz jej poszczególne elementy jak ikony czy logo. Dzięki temu, Twoje projekty będą spełniały wszystkie wymogi designu i doświadczenia użytkownika.

Nowości wprowadzone w Affinity Designer V2

Nowe wersje aplikacji Affinity wprowadziły wiele zmian i nowości, które mają na celu poprawić działanie programów i komfort pracy. Affinity Designer V2 otrzymał między innymi:

  • Nowe tryby ołówka – prosta linia i auto-zamykanie kształtów

  • Nominowanie kluczowego obiektu – lepsza kontrola nad kształtami

  • Content Link – wspólne zasoby w każdej aplikacji Affinity

Najwyższa wydajność z Affinity Designer 2

Affinity Designer 2 został zaprojektowany do obsługi dużych dokumentów, dzięki czemu możesz być pewny, że dodasz wszystkie drobne szczegóły bez uszczerbku dla wydajności Twojego komputera. Oprogramowanie jest zoptymalizowane dla dokumentów o dowolnej złożoności i umożliwia obsługę nawet 1000 obiektów bez opóźnień. Porządkuj za pomocą grup warst i oznaczania kolorami, a podczas pracy skorzystaj z powiększenia o milion procent i więcej!

Wektor czy raster? Z Affinity Designer Ty o tym decydujesz

Jednym kliknięciem możesz przełączać się pomiędzy w pełni funkcjonalnymi obszarami roboczymi wektorowymi i rastrowymi. Dodaj teksturę pędzla rastrowego do swoich ilustracji, edytuj pojedyncze piksele na ikonach, maskuj i dodaj ziarnistość do wyraźnych wektorów, otaczaj i przycinaj warstwy pikseli. Bez żadnych ograniczeń.

Płacisz raz, korzystasz na zawsze!

359,98 zł

brutto jednorazowo (z VAT)

Polska faktura VAT

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

Szczegółowy opis

Galeria

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl