icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons pomoc premiumicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons pomoc premiumicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons pomoc premiumicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons pomoc premiumicons/emailicons/email-listicons/europaicons pomoc premiumicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons pomoc premiumicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons pomoc premiumicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons pomoc premiumicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons pomoc premiumicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt

Przejdź do nas i zyskaj pewność

Masz hosting i pocztę u innego operatora, ale męczą Cię częste awarie?
Twoje strony ładują się zbyt długo, a serwer dostawcy często przestaje odpowiadać?

Już czas, byś poznał swoje usługi z lepszej strony. Przenieś je do home.pl i zagwarantuj sobie pełną dostępność serwisów WWW oraz korzystanie z poczty bez reklam i SPAMu. Wybierz wyjątkową stabilność.

Migracja usług z 1and1.pl

W związku z zakończeniem działalności 1&1 w Polsce, Klientów zainteresowanych przeniesieniem usług do home.pl zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią. Konsultanci zaproponują atrakcyjne warunki utrzymania usług w home.pl.
W sprawie migracji zadzwoń na numer telefonu 504 502 500.

Przejdź na niezawodny hosting

Zarejestruj w home.pl serwer, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom (np. Business Cloud Starter) i wgraj na niego pliki stron (bazy danych oraz pliki z serwera FTP). W Panelu Klienta home.pl utwórz bazy danych, do których zaimportujesz zawartość ze stron, które prowadzisz.
Hosting w home.pl możesz zarejestrować na 14-dniowy bezpłatny okres testowy, w trakcie którego usługa jest w pełni aktywna.

Poznaj stabilną pocztę bez reklam

Na naszym hostingu utwórz konta pocztowe o nazwach, którymi posługiwałeś się do tej pory. Dzięki temu zapewnisz ciągłość działania skrzynek po zmianie konfiguracji domeny.
Przez pierwsze 24 godziny po zmianie delegacji domeny poczta może trafiać na skrzynki u dotychczasowego operatora.

Przenieś domenę

Ostatni krok to przeniesienie obsługi technicznej domeny (tzw. zmiana delegacji). Kliknij tutaj , żeby sprawdzić, jak to zrobić. Możesz także przetransferować domenę do home.pl – dzięki temu będziesz mógł ją konfigurować, a opłaty za obie usługi (hosting i domenę) zrobisz wygodnie w jednym miejscu.
1and1.pl
Hosting
Poczta email
Domena
Migracja usług
Migracja na inny hosting
Migracja poczty email
Migracja domen

Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami

Infolinia handlowa

504 502 500

Z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy.

E-mail

Skorzystaj z udostępnionego formularza i możliwie szczegółowo opisz swoje potrzeby.

Czat z konsultantem

W kilku zdaniach przedstaw swoje potrzeby, a my dobierzemy dla Ciebie odpowiednie usługi.