icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons pomoc premiumicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons pomoc premiumicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons pomoc premiumicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons pomoc premiumicons/emailicons/email-listicons/europaicons pomoc premiumicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons pomoc premiumicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons pomoc premiumicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons pomoc premiumicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons pomoc premiumicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt
Furgonetka.pl

Furgonetka.pl

Dla eSklepu

Informacje

Potrzebujesz nadać paczkę lub prowadzisz biznes, w którym wysyłasz dużo przesyłek? Prosta integracja z brokerem Furgonetka.pl, pozwoli Ci uzyskać dostęp do oferty aż 10 firm kurierskich w jednym miejscu, bez konieczności podpisywania umowy. Wystarczy tylko, że pobierzesz aplikację i jednorazowo założysz konto na Furgonetka.pl, a już będziesz mógł nadawać swoje przesyłki. Uzyskasz dostęp do przejrzystego cennika, w którym wszystkie opłaty paliwowe i drogowe są już zawarte w cenie, a koszt nadania przesyłki zaczyna się od 5,99 złotych netto.

Ceny przesyłek
kurierskich już od

599

Specjalne ceny przesyłek
dostępne są wyłącznie
dla klientów home.pl.

Załóż konto

Wybierz ofertę jednego z przewoźników i wysyłaj swoje przesyłki bez konieczności podpisywania umowy.

Oszczędzisz czas i pieniądze, nadając paczkę w 5 minut i po najniższych cenach.

Dlaczego warto korzystać z Furgonetka.pl?

Największa paleta usług

Największa paleta usług

Otrzymasz dostęp aż do 10 firm kurierskich do wyboru w jednym miejscu. Możesz wysyłać przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe, zamawiając kuriera pod drzwi lub skorzystać z dostawy do punktów i paczkomatów.

Brak ukrytych kosztów

Brak ukrytych kosztów

Będziesz mógł nadać swoje przesyłki po cenach nawet o 70% niższych od cen standardowych. Opłata drogowa i paliwowa wliczona jest już w koszt usługi.

Dodatkowe narzędzia

Dodatkowe narzędzia

Jeśli nadajesz dużo paczek, będziesz mógł korzystać z narzędzi, które pozwalają automatycznie kontrolować stan zamówień, generować i drukować dokumenty przewozowe oraz zlecać odbiór paczek.

Minimum formalności

Minimum formalności

Możesz wysyłać dowolne ilości przesyłek bez konieczności podpisywania umowy. Proces nadania paczki zajmie Ci 5 minut i będziesz mógł to zrobić bez wychodzenia z domu.

Najlepsi kurierzy w jednym miejscu

Jak nadać paczkę za pomocą Furgonetka.pl

nadawanie paczki Furgonetka.pl
  • Załóż konto lub zaloguj się do serwisu.

  • Określ typ przesyłki i podaj parametry paczki.

  • Uzupełnij dane nadawcy i odbiorcy paczki.

  • Wybierz ofertę jednego z przewoźników.

  • Przekaż paczkę kurierowi.

  • Monitoruj drogę przesyłki do odbiorcy.

Zostaniesz przekierowany na stronę partnera

Dlaczego warto wysyłać przesyłki z brokerem usług kurierskich?

Korzystając z usług brokera, np. Furgonetka.pl, otrzymujesz dostęp do ofert wielu firm kurierskich w jednym miejscu. Nie musisz podpisywać umów z poszczególnymi przewoźnikami - w jednym panelu utworzysz i nadasz przesyłkę dowolnym kurierem. Dodatkowo, posiadając eSklep w home.pl możesz skorzystać z bezpłatnej integracji usługi z Furgonetką i tworzyć przesyłki bezpośrednio z panelu sklepu.

Jak skorzystać z oferty dla klientów home.pl?

Zarejestruj nowe konto w serwisie Furgonetka.pl korzystając z poniższego odnośnika. Po rejestracji i potwierdzeniu konta możesz zacząć nadawać przesyłki w najlepszych cenach. Załóż konto.