Furgonetka.pl

Furgonetka.pl

Informacje

Potrzebujesz nadać paczkę lub prowadzisz biznes, w którym wysyłasz dużo przesyłek? Prosta integracja z brokerem Furgonetka.pl, pozwoli Ci uzyskać dostęp do oferty aż 10 firm kurierskich w jednym miejscu, bez konieczności podpisywania umowy. Wystarczy tylko, że pobierzesz aplikację i jednorazowo założysz konto na Furgonetka.pl, a już będziesz mógł nadawać swoje przesyłki. Uzyskasz dostęp do przejrzystego cennika, w którym wszystkie opłaty paliwowe i drogowe są już zawarte w cenie, a koszt nadania przesyłki zaczyna się od 5,99 złotych netto.

Ceny przesyłek
kurierskich już od

599

Specjalne ceny przesyłek
dostępne są wyłącznie
dla klientów home.pl.

Załóż konto

Wybierz ofertę jednego z przewoźników i wysyłaj swoje przesyłki bez konieczności podpisywania umowy.

Oszczędzisz czas i pieniądze, nadając paczkę w 5 minut i po najniższych cenach.

Dlaczego warto korzystać z Furgonetka.pl?

Największa paleta usług

Największa paleta usług

Otrzymasz dostęp aż do 10 firm kurierskich do wyboru w jednym miejscu. Możesz wysyłać przesyłki miejskie, krajowe i międzynarodowe, zamawiając kuriera pod drzwi lub skorzystać z dostawy do punktów i paczkomatów.

Brak ukrytych kosztów

Brak ukrytych kosztów

Będziesz mógł nadać swoje przesyłki po cenach nawet o 70% niższych od cen standardowych. Opłata drogowa i paliwowa wliczona jest już w koszt usługi.

Dodatkowe narzędzia

Dodatkowe narzędzia

Jeśli nadajesz dużo paczek, będziesz mógł korzystać z narzędzi, które pozwalają automatycznie kontrolować stan zamówień, generować i drukować dokumenty przewozowe oraz zlecać odbiór paczek.

Minimum formalności

Minimum formalności

Możesz wysyłać dowolne ilości przesyłek bez konieczności podpisywania umowy. Proces nadania paczki zajmie Ci 5 minut i będziesz mógł to zrobić bez wychodzenia z domu.

Najlepsi kurierzy w jednym miejscu

Jak nadać paczkę za pomocą Furgonetka.pl

nadawanie paczki Furgonetka.pl
  • Załóż konto lub zaloguj się do serwisu.

  • Określ typ przesyłki i podaj parametry paczki.

  • Uzupełnij dane nadawcy i odbiorcy paczki.

  • Wybierz ofertę jednego z przewoźników.

  • Przekaż paczkę kurierowi.

  • Monitoruj drogę przesyłki do odbiorcy.

Zostaniesz przekierowany na stronę partnera

Dlaczego warto wysyłać przesyłki z brokerem usług kurierskich?

Korzystając z usług brokera, np. Furgonetka.pl, otrzymujesz dostęp do ofert wielu firm kurierskich w jednym miejscu. Nie musisz podpisywać umów z poszczególnymi przewoźnikami - w jednym panelu utworzysz i nadasz przesyłkę dowolnym kurierem. Dodatkowo, posiadając eSklep w home.pl możesz skorzystać z bezpłatnej integracji usługi z Furgonetką i tworzyć przesyłki bezpośrednio z panelu sklepu.

Jak skorzystać z oferty dla klientów home.pl?

Zarejestruj nowe konto w serwisie Furgonetka.pl korzystając z poniższego odnośnika. Po rejestracji i potwierdzeniu konta możesz zacząć nadawać przesyłki w najlepszych cenach. Załóż konto.