icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons pomoc premiumicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons pomoc premiumicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons pomoc premiumicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons pomoc premiumicons/emailicons/email-listicons/europaicons pomoc premiumicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons pomoc premiumicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons pomoc premiumicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons pomoc premiumicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons pomoc premiumicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt

Najczęściej zadawane pytania

Czy kreator działa na urządzeniach mobilnych?

Obecnie kreator nie działa na urządzeniach mobilnych. Niektóre projekty realizowane w kreatorze wymagają ładowania ciężkich i wymagających technicznie grafik. Dla zapewnienia jak największej płynności i jak najlepszego działania u wszystkich naszych użytkowników, zdecydowaliśmy się nie wspierać smartfonów i tabletów z systemami iOS i Android. Kreator jest dostępny we wszystkich popularnych, aktualizowanych przeglądarkach na macOS, Windows, a także odmianach Linuksa.

Jakie jest minimalna wielkość zamówienia?

Minimalna wielkość zamówienia dla pudełek projektowanych w kreatorze zapakuj.to to zawsze 30 sztuk. W przypadku zamówień niestandardowych minimalna wielkość zamówienia będzie zawsze wyższa. Potrzebujesz szczegółów? Skontaktuj się z nami.

Ile czasu trwa realizacja zamówienia?

Produkcja pudełek zamówionych w kreatorze trwa od 14 do 21 dni (zależnie od rodzaju produktu) od momentu zaksięgowania płatności (jeśli zależy Ci na czasie, skorzystaj z ekspresowego przelewu przez internet). W przypadku przesyłki kurierskiej do czasu realizacji należy jeszcze doliczyć czas potrzebny na dostawę. Na terenie Polski to zazwyczaj 1-2 dni robocze. W przypadku wysyłki za granicę czas dostawy to ok. 3-5 dni roboczych, w zależności od docelowego kraju. Czas realizacji zamówień niestandardowych ustalamy indywidualnie

Czy opakowania zwiększą sprzedaż w moim sklepie internetowym?

Opakowanie ma znaczenie! Wpływa emocjonalnie na klienta, wspiera wizerunek firmy, a przede wszystkim zwiększa sprzedaż. Opakowanie produktu stanowi swojego rodzaju nośnik przekazu reklamowego i jest częścią identyfikacji marki. Podnosi ponadto wartość znajdującego się w nim produktu w oczach konsumenta, a w efekcie zachęca do jego nabycia stymulując proces sprzedaży. Analizy zachowań konsumenckich wskazują, że większość z nas powraca do e-sklepów, które obrandowują opakowania, wpływające w ten sposób na pozytywny doświadczenie zakupowe swoich klientów.

Czym mogę zaskoczyć klienta w moim sklepie internetowym?

E-sprzedawca nie ma bezpośredniego kontaktu ze swoim klientem. Często taki kontakt „face to face” daje pole do popisu handlowcom i wpływa na decyzję zakupową. Jako właściciel sklepu online także możesz mieć wpływ na takie decyzje! Opakowanie to obok ceny, produktu i promocji jeden z ważniejszych elementów strategii marketingowej. Estetyczne, obrandowane opakowanie, adekwatne do sprzedawcach produktów, bardzo często wywołuje na pozytywne, posprzedażowe emocje. Jeśli do tego dodasz własnoręcznie podpisaną kartkę z logo i grafiką swojego sklepu lub wizytówkę z podziękowaniem za zakupy albo inny „drobiazg”, klient na pewno opowie o tym doświadczeniu innym i poleci zakupy właśnie u Ciebie.