icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons pomoc premiumicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons pomoc premiumicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons pomoc premiumicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons pomoc premiumicons/emailicons/email-listicons/europaicons pomoc premiumicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons pomoc premiumicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons pomoc premiumicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons pomoc premiumicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons pomoc premiumicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt
zapakuj.to

zapakuj.to

Dla eSklepu

Informacje

zapakuj.to jest internetowym serwisem, w którym każdy może samodzielnie zaprojektować i zakupić opakowania z własnym nadrukiem. Zamówienia realizowane są już od 30 sztuk, a czas produkcji wynosi 14 dni. Zamawianie pudełek, kopert czy foliopaków oraz ich projektowanie w intuicyjnym kreatorze, staje się łatwe, szybkie i automatyczne.

zapakuj.to

Odbierz rabat na projekt
Twoich opakowań

-10%
-10%
Załóż konto

Zaprojektuj własne opakowanie z logo lub grafiką Twojej firmy

Skorzystaj z rabatu -10% na pierwsze zamówienie

Dlaczego warto wybrać zapakuj.to?

Szybka produkcja

Szybka produkcja

Czas produkcji opakowań jest ekspresowy. Odbierz gotowe zamówienie już w ciągu 14 dni.

Mała ilość zamówień

Mała ilość zamówień

Jeżeli rozkręcasz swój biznes, nie musisz zamawiać opakowań w hurtowych ilościach. Możesz zacząć już od 30 sztuk.

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Oszczędzaj z zapakuj.to! 
Firma oferuje darmową dostawę na terenie Polski oraz całej Unii Europejskiej.

Intuicyjny kreator

Intuicyjny kreator

Nie musisz znać się na grafice ani zatrudniać specjalisty. Swoje opakowania łatwo zaprojektujesz w intuicyjnym kreatorze online.

Kreator opakowań

Kreator Online

zapakuj.to oddaje do Twojej dyspozycji kreator online -
narzędzie, dzięki któremu łatwo zaprojektujesz swoje
spersonalizowane pudełka, koperty i foliopaki. Dodaj logo,
nanieś teksty, zmień kolor oraz standard wykończenia.

  • Dodaj logo

  • Wybierz kolory

  • Nanieś teksty

  • Dobierz standard wykończenia

Projektowanie na wykrojniku

Potrafisz obsługiwać programy do edycji grafik? Skorzystaj
z naszej opcji projektowania na wykrojniku. Wystarczy, że
pobierzesz wykrojnik ze strony zapakuj.to, zaprojektujesz
swoje opakowanie, a następnie dodasz je do swojego
zamówienia.

  • Zaprojektuj to sam

  • Gotowe wykrojniki do pobrania

Wykrojnik zapakuj.to
Aplikacja AR zapakuj.to

Aplikacja AR

Jeśli chcesz zobaczyć swoje opakowanie, możesz skorzystać z
aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością (AR). Dzięki niej
sprawdzisz, czy zaprojektowane pudełko pomieści Twoje
produkty.

Dostępne na App Store oraz Google Play
opakowania

Jak skorzystać z oferty
zapakuj.to w home.pl:

  • Aby uzyskać 10% zniżki kliknij w poniższy przycisk

  • Następnie zarejestruj się w serwisie zapakuj.to

  • Zaprojektuj własny zestaw opakowań,

  • Kod rabatowy zostanie automatycznie dodany do Twojego zamówienia.

Czy opakowania zwiększą sprzedaż w moim sklepie internetowym?

Opakowanie ma znaczenie! Wpływa emocjonalnie na klienta, wspiera wizerunek firmy, a przede wszystkim zwiększa sprzedaż. Opakowanie produktu stanowi swojego rodzaju nośnik przekazu reklamowego i jest częścią identyfikacji marki. Podnosi ponadto wartość znajdującego się w nim produktu w oczach konsumenta, a w efekcie zachęca do jego nabycia stymulując proces sprzedaży. Analizy zachowań konsumenckich wskazują, że większość z nas powraca do e-sklepów, które obrandowują opakowania, wpływające w ten sposób na pozytywny doświadczenie zakupowe swoich klientów.

Czym mogę zaskoczyć klienta w moim sklepie internetowym?

E-sprzedawca nie ma bezpośredniego kontaktu ze swoim klientem. Często taki kontakt „face to face” daje pole do popisu handlowcom i wpływa na decyzję zakupową. Jako właściciel sklepu online także możesz mieć wpływ na takie decyzje! Opakowanie to obok ceny, produktu i promocji jeden z ważniejszych elementów strategii marketingowej. Estetyczne, obrandowane opakowanie, adekwatne do sprzedawcach produktów, bardzo często wywołuje na pozytywne, posprzedażowe emocje. Jeśli do tego dodasz własnoręcznie podpisaną kartkę z logo i grafiką swojego sklepu lub wizytówkę z podziękowaniem za zakupy albo inny „drobiazg”, klient na pewno opowie o tym doświadczeniu innym i poleci zakupy właśnie u Ciebie.