icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons pomoc premiumicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons pomoc premiumicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons pomoc premiumicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons pomoc premiumicons/emailicons/email-listicons/europaicons pomoc premiumicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons pomoc premiumicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons pomoc premiumicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons pomoc premiumicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons pomoc premiumicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt
SumUp

Informacje

Prowadzisz biznes, ale nie posiadasz jeszcze terminalu płatniczego? Zyskuj klientów, którzy chcą korzystać z karty podczas płacenia za Twoje produkty lub usługi! Dołącz z home.pl do programu Polska Bezgotówkowa i odbierz terminal płatniczy SumUp Air za 0 zł. Przez 12 miesięcy nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów, a po tym okresie obowiązywać Cię będzie niska prowizja od płatności.

SumUp

Mobilny terminal płatniczy

29900
000zł / rok

Promocja dla klientów home.pl,
którzy przystąpią do programu
"Polska Bezgotówkowa"

Prowizja od transakcji Przez pierwszy rok

0%

Koszt wysyłki terminala

0 zł

Zobacz więcej

Odbierz bezpłatny terminal i korzystaj z prowizji 0% przez cały rok

Wygodne płatności kartą to wyższy komfort dla Twoich klientów i większe zyski dla Ciebie.

4 korzyści, dla których warto wybrać SumUp

Zacznij zarabiać z mobilnym terminalem SumUp Air.

Terminal za 0 zł

Terminal za 0 zł

Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa terminal otrzymasz za darmo – po zakończeniu programu terminal nadal pozostaje Twoją własnością.

Zerowa prowizja

Zerowa prowizja

Przez pierwszy rok prowizja za transakcje wyniesie 0%, jeśli suma obrotu nie przekroczy 100 000 PLN! Po roku prowizja będzie wynosiła tylko 1,49%.

Mobilne rozwiązanie

Mobilne rozwiązanie

Zacznij szybko i bez problemu przyjmować płatności kartą. Wystarczy, że połączysz terminal z aplikacją dostępną na telefon z systemem Android i iOS.

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo w płatnościach bezgotówkowych to podstawa. Terminal zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa akceptacji kart płatniczych.

Twoi klienci mogą płacić tak, jak im wygodnie

Terminal SumUp Air pozwala akceptować płatności kartami Visa, vPay, MasterCard i Maestro.

 • Płatność zbliżeniowa (NFC)

  Płatność zbliżeniowa (NFC)

  Z tej formy płatności Polacy korzystają trzy razy częściej niż inni Europejczycy. Według raportu firmy Mastercard, w Polsce odsetek dokonanych transakcji zbliżeniowych kartami przekroczył już 85%.

 • Chip & PIN

  Chip & PIN

  Ta forma płatności popularna jest wśód tradycjonalistów i klientów zagranicznych. Jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie, ponieważ karty z chipem mają obecnie największy udział w rynku.

 • Apple Pay lub Google Pay

  Apple Pay lub Google Pay

  Jak podaje raport firmy MasterCard, już 1,5 mln Polaków korzysta z płatności telefonem. Jest to stosunkowo nowa forma, jednak dość popularna, szczególnie wśród młodszej grupy klientów.

 • Płatności zbliżeniowe
 • Płatność kartą z chipem
 • Płatności Apple Pay i Google Pay

Jak przystąpić do programu i uzyskać darmowy terminal

płatność kartą w terminalu SumUp
 • Przejdź na stronę SumUp, klikając w „Odbierz darmowy terminal” i załóż bezpłatne konto w panelu rozliczeniowym.

 • Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymasz potwierdzenie, że Twoje zgłoszenie jest weryfikowane.

 • W ciągu 5 dni kurier bezpłatnie dostarczy Twój terminal na adres wskazany w formularzu.

 • Aktywuj terminal poprzez połączenie go z telefonem lub tabletem i wykonanie transakcji za 1 zł. Gotowe!

Zostaniesz przekierowany na stronę partnera

Dedykowany zespół

naszych doradców

Czy moja firma może przystąpić do programu Polskiej Bezgotówkowej?

Program Polska Bezgotówkowa jest adresowany do małych i średnich przedsiębiorców, którzy przez ostatnie 12 miesięcy nie umożliwiali płatności bezgotówkowych w swoim punkcie handlowo-usługowym. Program ma umożliwić przyjmowanie płatności kartą lub telefonem bez żadnych kosztów przez rok – bez płatności za terminal i prowizję od płatności. Jeśli jesteś przedsiębiorcą działającym w ramach franczyzy, możesz posiadać maksymalnie 5 tego typu placówek.

Jak działa terminal SumUp Air?

Oferowany terminal SumUp Air jest terminalem mobilnym wyposażonym w technologię NFC - przyjmuje płatności wykonywane kartą zbliżeniowo, przez wprowadzenie karty z chipem lub poprzez płatność telefonem posiadającym moduł NFC z zainstalowaną aplikacją Google Pay lub Apple Pay.

Aby zacząć użytkować terminal wystarczy podłączyć go do własnego telefonu wyposażonego w:

 • Bluetooth 4.0 - dla bezprzewodowego połączenia z terminalem.
 • W system operacyjny iOS w wersji 8.0 lub nowszej dla urządzeń firmy Apple.
 • W system operacyjny Android w wersji 4.4 lub nowszej dla urządzeń z systemem Android.