Jedi-standard 600x600px .png
Jedi-standard 600x600px .png
  1. Marketplace
  2. Rozrywka
  3. Star Wars Jedi: Ocalały - Edycja Standard | Gra PC

Star Wars Jedi: Ocalały - Edycja Standard | Gra PC

Star Wars Jedi: Ocalały - Edycja Standard | Gra PC

Walcz przeciwko ciemności! Poznaj dalszy ciąg historii Cala Kestisa w STAR WARS Jedi: Ocalały™ – nowej, imponującej przygodzie, która przesunie granice jego możliwości jeszcze dalej, zmuszając go do walki o galaktykę, która coraz bardziej pogrąża się w mroku.

Star Wars Jedi: Ocalały - Edycja Standard | Gra PC

Historia Cala Kestisa trwa dalej w różnych zakątkach galaktyki w przygodowej grze akcji z perspektywy trzeciej osoby tworzonej przez Respawn Entertainment we współpracy z Lucasfilm Games. Ta fabularna gra dla jednego gracza rozgrywa się 5 lat po STAR WARS Jedi: Upadły zakon™ i przedstawia coraz bardziej rozpaczliwą walkę Cala w galaktyce pogrążającej się w mroku.

Zapędzonego na skraj galaktyki bohatera otaczają nowe i znane zagrożenia. Cal, jako jeden z ostatnich Rycerzy Jedi, musi podjąć walkę w czarną godzinę galaktyki.Jak daleko zechce się posunąć, by ochronić siebie, swoją załogę i dziedzictwo Zakonu Jedi?

Jak to działa:
  1. Wprowadź kod na www.ea.com/redeem

  2. Pobierz i graj

Jedi-standard 600x600px

Warunki użytkowania: Niniejsza oferta promocyjna wygasa po premierze gry Star Wars Jedi: Ocalały Edycja Deluxe („produkt”). Dotyczy tylko nowych zakupów Produktu w sklepie Origin (origin.com), EA app (ea.com/ea-app) lub we współpracujących sklepach internetowych. Dodatkowa zawartość do cyfrowego produktu jest przyznawana automatycznie. Produkt fizyczny wymaga kodu dostarczonego na paragonie lub w wiadomości e-mail, wygasającego 24 marca 2024 r. Szczegółowe informacje dotyczące otrzymania kodu uzyskasz w sklepie, w którym Produkt został kupiony. Oferta nie posiada wartości pieniężnej i nie może zostać zastąpiona inną ofertą, wymieniona ani sprzedana za gotówkę, towary, bądź usługi. Bez wyraźnej zgody EA oferta nie może być łączona z innymi ofertami ani kartami przedpłaconymi, które podlegają wymianie na określoną zawartość. Nabywca ponosi koszty podatku od sprzedaży. Oferta jest nieważna, jeśli stanowi tak prawo właściwe. Do gry oraz w celu uzyskania dostępu do funkcji sieciowych i/lub zawartości przedpremierowej wymagane są połączenie z Internetem, konto EA, akceptacja Umowy użytkownika EA (terms.ea.com/pl), rejestracja przy użyciu jednorazowego kodu produktu, a także konto na odpowiedniej platformie. Obowiązują zasady Ochrony danych osobowych i plików cookie EA (privacy.ea.com/pl). Wyrażasz zgodę na przekazywanie danych osobowych zebranych za pośrednictwem usług EA do Stanów Zjednoczonych, jak wyjaśniono to szczegółowo w zasadach Ochrony danych osobowych i plików cookie. W przypadku produktu na PC może być wymagana instalacja aplikacji Origin (origin.com/download) lub EA app (ea.com/ea-app). Mogą obowiązywać różne ograniczenia wiekowe. Więcej informacji znajdziesz na stronie o.ea.com/ea/child-access-pl oraz na koncie wybranej platformy. Obowiązkowe aktualizacje zawartości mogą być pobierane automatycznie, wymagać wolnego miejsca na dysku, wiązać się z opłatami za użycie łącza oraz wymagać dokonania dodatkowego zakupu w celu uzyskania dostępu. EA może zaprzestać udostępniania funkcji sieciowych po upływie 30 dni od zamieszczenia stosownej informacji na stronie ea.com/pl-pl/service-updates. Informacje na temat ostatecznego produktu znajdziesz na stronie ea.com/pl-pl/legal, jeśli i/lub gdy będą dostępne.

Natychmiastowa realizacja

Legalne kody do gier

Wygodna płatność

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

Szczegółowy opis

Polecane do tego produktu

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl