Klienci o Click Shop

Click Shop to kompleksowa usługa, dzięki której samodzielnie stworzysz sklep internetowy bez pomocy specjalistów. Sprawdź, jak inni radzą sobie w e-biznesie i zapoznaj się z rekomendacjami naszych klientów. Poniżej przedstawiamy realizacje wybranych sklepów działających na platformie Click Shop.

HOJO.PL

Aby w krótkim czasie zaistnieć z silną marką na rynku e-commerce, potrzebna jest systematyczność i rzetelność. Tomasz Wójkowski oraz Łukasz Płoski, właściciele hojo.pl - Giełdy Usług Sprzątania dzięki swojej sumienności, w ciągu dwóch lat pozyskali bazę partnerów liczącą ponad sto firm oraz grono wiernych klientów. Każdego miesiąca przychody platformy i sklepu internetowego zwiększają się o kilkaset procent. Zobacz, jaka jest recepta na sukces.

Zobacz istniejące sklepy

Już ponad 6500 zadowolonych klientów korzysta z naszego rozwiązania.
Kliknij i przekonaj się sam, jak działają istniejące już sklepy stworzone w oparciu o platformę Click Shop!

Baza wiedzy

Kompendium wiedzy o Click Shop - od samouczków wideo, przez kompleksową dokumentację sklepu, aż po profesjonalne kursy i poradniki o e-handlu - wszystko w zasięgu jednego kliknięcia.

więcej

INFORMACJA HANDLOWA

  • Infolinia:

    504 502 500

    z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

  • Kontakt e-mail

  • Czat handlowy

  • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia