Mnóstwo integracji dla Twojego sklepu internetowego

eSklep od home.pl to idealne rozwiązanie do prowadzenia sprzedaży w Internecie. Zintegrowany z płatnościami online, kurierami, Allegro czy zakupami Google stanowi gotowe narzędzie do rozpoczęcia sprzedaży w sieci.

Zamów
Integracje ze sklepem internetowym

Sprzedawaj nie tylko w sklepie

Wybierz dodatkowe kanały sprzedaży, dzięki którym pozyskasz jeszcze więcej klientów.

Ceneo

Porównywarki cenowe (np. Ceneo) pozwalają zwiększyć sprzedaż i docierać do nowych klientów. Wykorzystaj ich potencjał i pokaż się tam ze swoją ofertą.

Google Shopping

Uruchom kampanię produktową w Google Shopping. Wszystkie pliki XML z produktami i ofertą sklep stworzy automatycznie. A jeśli to mało możesz uruchomić sklep na Facebooku i oferować zakupy w swoim sklepie bez opuszczania serwisu.

Allegro

Wystawiaj aukcje w największym polskim serwisie aukcyjnym. Dzięki integracji w prosty sposób wystawisz produkty na aukcje. A jeśli działasz już na Allegro – nie musisz martwić się o ręczne przenoszenie produktów. Sklep zaimportuje aukcje i stworzy z nich pozycje w sklepie.

Reklamuj się w internecie

Reklamuj się w internecie

Zwiększ sprzedaż i zdobądź nowych klientów. W home.pl pomożemy Ci wybrać odpowiednie formy reklamy dopasowane do Twojej działalności. Osiągniesz konkretne zyski i wypromujesz swoją markę w sieci.

Poznaj ofertę

Nasze sklepy są dostosowane
do wymogów RODO!

Nie pobieramy żadnych opłat za podpisanie
umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Zamów
Facebook

Sprzedawaj przez social media

Z Facebooka korzysta dziennie prawie 10 mln Polaków. Wykorzystaj potencjał jaki daje największy portal społecznościowy i docieraj z ofertą do nowego grona odbiorców. Wystarczy połączyć aplikację z fanpage'em, a w Twoim sklepie użytkownicy dokonają zakupów bez wychodzenia z serwisu. W kilku kliknięciach!

WebApi

WebApi -
zintegruj się z czymolwiek chcesz

Nasz eSklep zawiera setki funkcji niezbędnych do prowadzenia sprzedaży w Internecie. Możesz też samodzielnie tworzyć integracje lub korzystać z gotowych rozwiązań łącząc sklep z dodatkowymi systemami, aplikacjami czy hurtowniami. Dokumentacja WebAPI sklepu jest zawsze aktualna.

Panel sklepu to Twoje centrum dowodzenia

Dostępny z dowolnego urządzenia, dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Intuicyjny Panel

Własny sklep na platformie PrestaShop zaczyna się od stabilnego hostingu.

Dedykowany Prestahosting od /mies.

Sprawdź
prestashop

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajdę pełną listę integracji dostępnych w sklepie?

Lista najważniejszych integracji (kurierzy, płatności elektroniczne, porównywarki cen) jest dostępna w tabeli ze specyfikacją pakietów ( home.pl/cennik ). Możesz także skontaktować się z naszym zespołem specjalistów i zapytać o dostępność wybranej integracji.

Czy mogę wprowadzić własny kod/skrypt do sklepu?

Tak, aby ułatwić integrację z zewnętrznymi narzędziami, w panelu sklepu dostępna jest specjalna sekcja, w której możesz umieszczać własne lub zewnętrzne skrypty.

Czy sklep internetowy w home.pl mogę obsługiwać na smartfonie i tablecie?

Tak, dzięki zastosowaniu technologii RWD (Responsive Web Design) możesz pracować ze swoim eSklepem w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Gdzie znajdę sklep Click Shop? Czy jest jeszcze dostępny?

Click Shop to teraz eSklep w home.pl. Ta sama świetna platforma sklepów internetowych pod nową, łatwiejszą do zapamiętania nazwą.