icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons pomoc premiumicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons pomoc premiumicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons pomoc premiumicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons pomoc premiumicons/emailicons/email-listicons/europaicons pomoc premiumicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons pomoc premiumicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons pomoc premiumicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons pomoc premiumicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons pomoc premiumicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt

Mnóstwo integracji dla Twojego sklepu internetowego

eSklep od home.pl to idealne rozwiązanie do prowadzenia sprzedaży w Internecie. Zintegrowany z płatnościami online, kurierami, Allegro czy zakupami Google stanowi gotowe narzędzie do rozpoczęcia sprzedaży w sieci.

Zamów
Integracje ze sklepem internetowym

Sprzedawaj nie tylko w sklepie

Wybierz dodatkowe kanały sprzedaży, dzięki którym pozyskasz jeszcze więcej klientów.

Ceneo

Porównywarki cenowe (np. Ceneo) pozwalają zwiększyć sprzedaż i docierać do nowych klientów. Wykorzystaj ich potencjał i pokaż się tam ze swoją ofertą.

Google Shopping

Uruchom kampanię produktową w Google Shopping. Wszystkie pliki XML z produktami i ofertą sklep stworzy automatycznie. A jeśli to mało możesz uruchomić sklep na Facebooku i oferować zakupy w swoim sklepie bez opuszczania serwisu.

Allegro

Wystawiaj aukcje w największym polskim serwisie aukcyjnym. Dzięki integracji w prosty sposób wystawisz produkty na aukcje. A jeśli działasz już na Allegro – nie musisz martwić się o ręczne przenoszenie produktów. Sklep zaimportuje aukcje i stworzy z nich pozycje w sklepie.

logo Masterpass

Bezpieczne, szybkie i wygodne płatności
w sklepie dla Twoich klientów

Aktywuj portfel elektroniczny Masterpss™ od Mastercard, a otrzymasz za darmo certyfikat homeSSL i pakiet eKsięgowość Biznes.

Szczegóły
Płatności cykliczne masterpass w eSklepie
Reklamuj się w internecie

Reklamuj się w internecie

Zwiększ sprzedaż i zdobądź nowych klientów. W home.pl pomożemy Ci wybrać odpowiednie formy reklamy dopasowane do Twojej działalności. Osiągniesz konkretne zyski i wypromujesz swoją markę w sieci.

Poznaj ofertę

Nasze sklepy są dostosowane
do wymogów RODO!

Nie pobieramy żadnych opłat za podpisanie
umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych.

Zamów
Facebook

Sprzedawaj przez social media

Z Facebooka korzysta dziennie prawie 10 mln Polaków. Wykorzystaj potencjał jaki daje największy portal społecznościowy i docieraj z ofertą do nowego grona odbiorców. Wystarczy połączyć aplikację z fanpage'em, a w Twoim sklepie użytkownicy dokonają zakupów bez wychodzenia z serwisu. W kilku kliknięciach!

WebApi

WebApi -
zintegruj się z czymolwiek chcesz

Nasz eSklep zawiera setki funkcji niezbędnych do prowadzenia sprzedaży w Internecie. Możesz też samodzielnie tworzyć integracje lub korzystać z gotowych rozwiązań łącząc sklep z dodatkowymi systemami, aplikacjami czy hurtowniami. Dokumentacja WebAPI sklepu jest zawsze aktualna.

Panel sklepu to Twoje centrum dowodzenia

Dostępny z dowolnego urządzenia, dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Intuicyjny Panel

Jeden sklep, mnóstwo możliwości!

Nie możemy spisać wszystkich funkcjonalności naszego eSklepu na jednej stronie. Możemy natomiast zachęcić Cię do przetestowania aplikacji i sprawdzenia jej możliwości.

Zamów
Jeden sklep, mnóstwo możliwości

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajdę pełną listę integracji dostępnych w sklepie?

Lista najważniejszych integracji (kurierzy, płatności elektroniczne, porównywarki cen) jest dostępna w tabeli ze specyfikacją pakietów ( home.pl/cennik ). Możesz także skontaktować się z naszym zespołem specjalistów i zapytać o dostępność wybranej integracji.

Czy mogę wprowadzić własny kod/skrypt do sklepu?

Tak, aby ułatwić integrację z zewnętrznymi narzędziami, w panelu sklepu dostępna jest specjalna sekcja, w której możesz umieszczać własne lub zewnętrzne skrypty.

Czy sklep internetowy w home.pl mogę obsługiwać na smartfonie i tablecie?

Tak, dzięki zastosowaniu technologii RWD (Responsive Web Design) możesz pracować ze swoim eSklepem w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu.

Gdzie znajdę sklep Click Shop? Czy jest jeszcze dostępny?

Click Shop to teraz eSklep w home.pl. Ta sama świetna platforma sklepów internetowych pod nową, łatwiejszą do zapamiętania nazwą.