icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons/emailicons/email-listicons/europaicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt

7 podstawowych kroków do rozpoczęcia sprzedaży w internecie

czyli co należy zrobić, aby uruchomić swój pierwszy sklep internetowy

Załóż sklep

Krok 1:

Załóż sklep

Przygotowaliśmy 3 pakiety, które zadowolą zarówno początkujących jaki i bardziej zaawansowanych sprzedawców.

Zainstaluj certyfikat SSL

Krok 2:

Zainstaluj certyfikat SSL

Certyfikat daje pewność bezpieczeństwa zakupów online Twoim klientom, a także poprawia wyniki w wyszukiwarce Google. W home.pl znajdziesz certyfikaty SSL w doskonałych cenach

Dodaj regulamin sklepu

Krok 3:

Dodaj regulamin sklepu

Sklep internetowy potrzebuje profesjonalnego regulaminu. Chroni właściciela sklepu oraz klientów. Nasz partner Rzetelna Grupa posiada specjalną ofertę regulaminów dla klientów home.pl

Wybierz płatności online

Krok 4:

Wybierz płatności online

Aby zacząć sprzedawać należy włączyć płatności elektroniczne. PayU przygotował specjalną ofertę dla klientów home.pl: 1,5% prowizji i tylko 5 zł opłaty aktywacyjnej.

Dobierz logistykę

Krok 5:

Dobierz logistykę

Nadawaj przesyłki ze sprawdzonym przewoźnikiem jak Furgonetka.pl. która przygotowała specjalną ofertę dla naszych klientów. W ofercie aż 10 firm kurierskich w tym DPD, Poczta Polska, InPost czy Paczka w Ruchu.

Pokaż się z dobrej strony

Krok 6:

Pokaż się z dobrej strony

Wygląd sklepu ma ogromne znaczenie. Możesz przygotować wygląd od podstaw lub skorzystać z naszych gotowych propozycji dodatkowych szablonów.

Reklamuj się w internecie

Krok 7:

Reklamuj się w internecie

Nie zaczniesz sprzedawać w swoim sklepie, jeśli nikt nie będzie wiedział o jego istnieniu. Mamy specjalistów od reklamy internetowej, którzy dopasują odpowiedni pakiet do Twojego budżetu i oczekiwań.

Nie masz czasu na uruchomienie sklepu?

Uruchamiamy sklep, konfigurujemy asortyment, płatności i logistykę.


Zostaw kontakt - oddzwonimy

Wybierz usługę, która Cię interesuje

Imię i nazwisko

Podaj swoje imię i nazwisko

E-mail

Na ten e-mail otrzymasz odpowiedź od home.pl

+48 telefon komórkowy

Numer telefonu, który ułatwi kontakt z Tobą

Adres Twojego sklepu (opcjonalnie)

Jeśli nie masz jeszcze sklepu pozostaw puste

Wybierz godziny, w których możemy się z Tobą skontaktować

Zostaw kontakt - oddzwonimy

Najczęściej zadawane pytania

Pierwszym krokiem jest zawsze pomysł na biznes. Domena jest natomiast jednym z tych elementów, bez których obecność w Internecie jest po prostu niemożliwa.

Decydując się na nasze oprogramowanie (eSklep), otrzymujesz od nas w pakiecie wszystko, czego potrzebujesz – aplikację oraz profesjonalny hosting.

Nie. Jedyne, czego potrzebujesz, to przeglądarka internetowa.

Jeśli poważnie myślisz o prowadzeniu sklepu internetowego, nie zalecamy drogi na skróty. Powyższa lista to kompletny zestaw czynności, które każdy początkujący sprzedawca powinien wykonać, aby odnieść sukces w Internecie.

Oczywiście! Na każdym etapie możesz skorzystać z pomocy naszego dedykowanego zespołu specjalistów eCommerce. Wesprzemy Cię podczas pierwszych kroków ze sklepem internetowym. Pomożemy również w początkowej konfiguracji usługi. Możemy także przeprowadzić dla Ciebie indywidualne szkolenie online z obsługi eSklepu.