Mobilny panel sklepu

Aplikacja mobilna Click Shop

Twój sklep na każdym urządzeniu

Panel administratora sklepu został stworzony w nowoczesnej technologii Responsive Web Design (RWD). Oznacza to, że jest skalowalny i wyświetla się znakomicie na każdym urządzeniu – niezależnie od tego czy pracujesz na laptopie, tablecie, czy smartfonie. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się już martwić o problemy z wyświetlaniem zamówień Twoich klientów. Skup się na sprzedaży – wygląd sam dopasuje się do Twojego urządzenia!

 W celu korzystania z responsywnego panelu administratora sklepu nie musisz nic robić! Wystarczy, że zalogujesz się do swojego sklepu z dowolnego urządzenia, a jego wygląd sam dopasuje się do Twoich potrzeb.

Aplikacja mobilna Click Shop

Aplikacja mobilna – Twój sklep zawsze tam, gdzie Ty!

Aplikacja mobilna Click Shop to idealne rozwiązanie dla osób przebywających często z dala od komputera. Dzięki aplikacji możesz sprawdzać bieżącą aktywność w sklepie – rejestracje nowych klientów oraz składane zamówienia. Otrzymujesz także dostęp do zarządzania asortymentem, gdzie szybko zmienisz cenę czy stan magazynowy danego produktu.

Wybrane funkcjonalności mobilnej aplikacji Click Shop:

  • Podgląd aktywności sklepu (nowe zamówienia, nowe rejestracje klientów),
  • Rządzanie zamówieniami (zmiana statusów),
  • Zarządzanie asortymentem (zmiana cen, stanu magazynowego),
  • Wyszukiwanie produktów po kodach kreskowych,
 

Aplikacja dostępna dla systemów Android oraz iOS. Kliknij na właściwą dla swojego telefonu ikonę, aby przenieść się do sklepu i pobrać aplikację.

Google playGoogle play

 Aplikacja przeznaczona jest dla użytkowników sklepów Click Shop Premium. Aby połączyć się ze sklepem, konieczne jest utworzenie grupy administratorów o typie dostępu WebAPI oraz dodaniu do tej grupy nowego administratora. Informacje w zakresie tworzenia nowych kont administratorów znajdziesz w dokumentacji sklepu.

Baza wiedzy

Kompendium wiedzy o Click Shop - od samouczków wideo, przez kompleksową dokumentację sklepu, aż po profesjonalne kursy i poradniki o e-handlu - wszystko w zasięgu jednego kliknięcia.

więcej

INFORMACJA HANDLOWA

 • Infolinia:

  504 502 500

  z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

 • Kontakt e-mail

 • Czat handlowy

 • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia