Integracje

USŁUGI KURIERSKIE

Możliwość zamawiania kuriera bezpośrednio z panelu sklepu i wysyłania przesyłki od 16,61 zł. Firma świadcząca usługi kurierskie i logistyczne zarówno krajowe, jak i międzynarodowe. Dzięki tysiącom obsługiwanych przesyłek miesięcznie zapewnia najwyższe standardy świadczonych przez siebie usług. Zobacz więcej
Usługa Paczkomaty, oferowana przez InPost, to innowacyjne narzędzie pozwalające na wygodne nadawanie oraz odbiór przesyłek, 24/h, przez 7 dni w tygodniu. Dzięki systemowi specjalnych skrytek, właściciel sklepu może nadać paczkę o dogodnej dla niego porze a klient, nawet w 24 godziny po nadaniu, może odebrać zamówiony towar w wybranym przez siebie Paczkomacie. Zobacz więcej
Elektroniczny Nadawca to narzędzie oferowane przez Pocztę Polską usprawniające proces nadawania przesyłek. Za pośrednictwem e-Nadawcy możliwe jest rejestrowanie przesyłek (paczki, listy polecone) w systemie Poczty Polskiej, generowanie dokumentów w formie elektronicznej oraz przekazywanie pliku zawierającego przesyłki, do wybranej placówki pocztowej. Możliwa jest także elektroniczna komunikacja pomiędzy klientem, a jego opiekunem handlowym po stronie Poczty Polskiej.

PŁATNOŚCI ELEKTRONICZNE

PayU to jeden z największych dostawców usług płatniczych dla e-biznesów na świecie. Firma jest liderem rynku płatności internetowych w Polsce. Za cel stawia sobie wspieranie rozwoju rynku e-commerce poprzez dostarczanie najbezpieczniejszych i najszybszych płatności online.

Dołącz do PayU i skorzystaj z wyjątkowej oferty: 1,7% prowizji dla przelewów bankowych i kart płatniczych. Zobacz więcej »

PORÓWNYWARKI CEN

Porównywarka cen promująca sklepy internetowe umożliwia porównanie cen i zakupy przez Internet. Najniższe ceny, recenzje, opinie i komentarze.

Przedstaw swoją ofertę w jednym z najpopularniejszych polskich serwisów porównujących ceny. Prezentując swoje produkty w nokaut.pl trafisz do internautów szukających cenowych okazji. Zobacz więcej

Click Shop oferuje również integrację z innymi, popularnymi porównywarkami cenowymi:

Porównywarki cen

Centrum Sprzedawcy Google (Google Merchant Center) to usługa pozwalająca na przesłanie listy produktów Twojego sklepu, którą następnie możesz wykorzystać w reklamach z listą produktów, wyszukiwarce Google dla e-sklepów, a także w usłudze Zakupy Google. Zobacz więcej

SYSTEMY AUKCYJNE

To największy serwis aukcyjny, w którym można kupić praktycznie wszystko. Dzięki wbudowanej w sklep integracji, możliwe jest wystawianie produktów, jako aukcji w Allegro.
  Click Shop Click Shop
Premium
Wystawianie produktu + +
Wystawianie wielu produktów + +
Tworzenie profili aukcji + +
Automatyczne tworzenie zamówień w sklepie - +
Aktualizacja stanów magazynowych - +
Rejestracja klientów kupujących na allegro w sklepie - +
Wysyłanie e-maila potwierdzającego rejestrację klienta - +

FAKTUROWANIE ONLINE

Serwis wFirma.pl udostępnia wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia samodzielnej księgowości. Dzięki systemowi w łatwy sposób można wyliczyć wszelkie zobowiązania podatkowe, gromadzić niezbędne dokumenty i wysyłać deklaracje w elektronicznej formie. Schematy księgowe cały czas są aktualizowane, zgodnie ze zmieniającym się prawem i wyręczają właściciela firmy z obowiązku ich śledzenia.

Integracja usługi Click Shop z platformą wFirma.pl daje m.in. możliwość wystawiania i automatycznego księgowania dokumentów do zamówień.

Dzięki systemowi iFirma.pl możesz zautomatyzować proces fakturowania w Twoim sklepie Click Shop. Dodatkową zaletą jest możliwość prowadzenia pełnej księgowości firmy, a wszystko to z poziomu jednego Panelu Administracyjnego, dostępnego dla Ciebie przez całą dobę.

SERWISY SPOŁECZNOŚCIOWE

Facebook to obecnie najpopularniejszy portal społecznościowy, pozwalający na praktycznie nieograniczony kontakt ze znajomymi i dzielenie się treściami (zdjęcia, filmy, muzyka). Facebook ma także jeszcze jedną, ważną zaletę – umożliwia budowanie społeczności wokół własnej marki czy produktu, dzięki czemu możemy na bieżąco informować naszych klientów) o nowościach oraz promocjach, a także docierać do jeszcze szerszego grona odbiorców.
  Click Shop Click Shop
Premium
Powiązanie sklepu ze stroną Fanpage + +
Moduł "Lubię to" + +
Możliwość uruchomienia sklepu na Facebooku - +
Pinterest to serwis społecznościowy, który w zawrotnym tempie zdobywa serca kolejnych użytkowników. Głównym elementem jest tutaj wirtualna tablica, na którą przypinamy ( ‘pin it’, z angielskiego ‘przypnij to!’) ciekawe, wyszukane w sieci rzeczy – od artykułów, publikacji, po zdjęcia aż do znalezionych w sklepach internetowych produktów. Znaleziska możemy dodatkowo grupować według samodzielnie tworzonych kategorii, co ułatwi nam sprawne poruszanie się po tablicy. Oczywiście to, co znajdziemy i przypniemy do tablicy, możemy natychmiast udostępnić znajomym.

OPINIE O SKLEPIE I ZAKUPACH

Opineo.pl to ogólnopolski serwis oceniający sklepy internetowe. Jest przewodnikiem po e-sklepach, który dostarcza Użytkownikom dane sprzedawcy, zakres jego działalności i - co najważniejsze - opinie internautów, którzy dokonali zakupu w danym sklepie.

"Zaufane Opinie" to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie objętym programem "Zaufanych Opinii".

STATYSTYKI I RAPORTY

Usługa Analytics to udostępniane przez Google narzędzie pozwalające na analizę statystyk na stronach internetowych. System pozwala na zbieranie prawie 80 różnego rodzaju raportów związanych z ruchem na danej stronie, pozwala na śledzenie konwersji, a także, dzięki integracji z usługą AdWords, pozwala na weryfikację skuteczności oraz rentowności prowadzonych kampanii reklamowych. Eksport raportów do formatów XML oraz CSV a także integracja po API z usługą, dają praktycznie nieograniczone możliwości śledzenia popularności serwisu.

Gemius jest polską firmą badawczą, która od 14 lat specjalizuje się w badaniach Internetu. W 2012 roku Gemius stworzył narzędzie, które umożliwia e-sklepom porównanie swoich wyników do zagregowanych danych dla całej konkurencji. Projekt gemiusShopMonitor to pierwsze tak dokładne badanie rynku e-commerce na świecie. Oprócz typowych danych generowanych na podstawie analityki webowej, produkt uwzględnia specyfikę poszczególnych branż, dzięki czemu firmy będą dostawały raporty dostosowane do ich potrzeb. Zobacz więcej

SYSTEMY MAGAZYNOWE

Oprogramowanie Subiekt GT to innowacyjny system wspomagania sprzedaży, stworzony dla firm w celu usprawnienia całościowej obsługi sklepu. Integracja z Click Shop oferuje:

 • możliwość wysłania zamówień złożonych w sklepie do Subiekt GT,
 • szybki import produktów z Subiekt GT do sklepu,
 • aktualizację cen i stanów magazynowych.

W celu pomyślnej integracji niezbędny jest program Subiekt GT z dodatkiem Sfera oraz zewnętrzna aplikacja do pobierania danych ze sklepu

Oprogramowanie WF - MAG to system sprzedaży przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo - wartościowej w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych. Umożliwia wystawianie i rejestrację dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu. Integracja z Click Shop oferuje:

 • automatyczne wysyłanie zamówień do WF-MAG,
 • szybki import produktów z WF-MAG do sklepu,
 • automatyczną aktualizację cen i stanów magazynowych.

W celu pomyślnej integracji niezbędna jest zewnętrzna aplikacja do pobierania danych ze sklepu.

Baza Wiedzy przydatne materiały i informacje o Click Shop zebrane w jednym miejscu.

Zapoznaj się z pełnymi możliwościami Click Shop i przetestuj usługę w wersji Premium.

Baza wiedzy

Kompendium wiedzy o Click Shop - od samouczków wideo, przez kompleksową dokumentację sklepu, aż po profesjonalne kursy i poradniki o e-handlu - wszystko w zasięgu jednego kliknięcia.

więcej

INFORMACJA HANDLOWA

 • Infolinia:

  504 502 500

  z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

 • Kontakt e-mail

 • Czat handlowy

 • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia