Nokaut.pl

Nokaut.pl

Nokaut.pl to największa w Polsce porównywarka cen - w swojej bazie posiada już ponad 13 mln ofert pochodzących z ponad 2000 współpracujących sklepów. Każdego miesiąca serwis odwiedza ponad 2 miliony unikalnych użytkowników.

Kupon Nokaut

Nokaut.pl jest tzw. "porównywarką cen" - serwisem umożliwiającym szybkie i łatwe wyszukiwanie produktów oraz porównywanie ich cen w wielu sklepach internetowych jednocześnie. Nokaut.pl wszystkim sklepom gwarantuje realne i wymierne korzyści płynące z prezentacji swojej oferty w serwisie. Poprzez obecność w Nokaut.pl oferty sklepów są stale dostępne dla użytkowników aktywnie dokonujących zakupów w Internecie.

Wartość 100 zł

Wszystkim użytkownikom naszego oprogramowania oferujemy dodatkowy bonus - kupon na nawet 100 zł do wykorzystania w serwisie Nokaut.pl.

  WARTOŚĆ KUPONU
Click Shop 50 zł
Click Shop Premium 100 zł

Jak skorzystać z kuponu:

 1. Zaloguj się do Panelu home.pl.
 2. W zakładce "Usługi" wybierz usługę sklepu i przejdź do jej konfiguracji.
 3. Z górnego menu przejdź do zakładki "Dodatki" - "Nokaut.pl" i aktywuj kupon.
 4. Załóż konto na stronie Nokaut.pl.
 5. Zaloguj się w systemie Nokaut.pl i wpisz kod kuponu w formularzu na stronie "Rozliczenia".

Uwaga: środki z kuponu będą dostępne do wykorzystania tylko w ciągu 1 miesiąca od momentu doładowania konta w Nokaut.pl.

Baza wiedzy

Kompendium wiedzy o Click Shop - od samouczków wideo, przez kompleksową dokumentację sklepu, aż po profesjonalne kursy i poradniki o e-handlu - wszystko w zasięgu 1 kliknięcia.

więcej

INFORMACJA HANDLOWA

 • Infolinia:

  504 502 500

  z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

 • Kontakt e-mail

 • Czat handlowy

 • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia