eCard

AC SOFTWARE

eCard to lider na polskim rynku płatności elektronicznych, notowany na GPW od 2006 r. Oferuje możliwość obsługi transakcji dokonywanych kartą kredytową, jak i przelewów elektronicznych.

Płatności elektroniczne

Płatności on-line to wygodne i bezpieczne rozwiązanie, które umożliwi Ci realizację rozliczeń z klientami za pośrednictwem Internetu. Wszystkim użytkownikom sklepów internetowych oferujemy możliwość realizacji transakcji elektronicznych na preferencyjnych warunkach.

Dla wszystkich użytkowników naszego oprogramowania eCard przygotował ofertę specjalną, zapewniającą preferencyjne warunki dokonywania rozliczeń – prowizja dla transakcji dokonanymi kartami płatniczymi będzie wynosić 1,5% wartości transakcji oraz 2,0% + 0,10 zł wartości transakcji dokonanymi ePrzelewami.

Prowizja tylko 2.5% + 0.3 zł

Obsługiwane metody płatności

Jak zintegrować sklep:

 1. Zaloguj się do panelu administratora sklepu i wypełnij formularz rejestracyjny w menu Konfiguracja (sprzedaż) -> Płatności -> eCard.
 2. Odbierz email z danymi dostępu do panelu płatności, zaloguj się i pobierz wzór umowy.
 3. Wyślij podpisaną umowę do firmy eCard - po jej weryfikacji otrzymasz pełną aktywację usługi.

Szczegółowy opis integracji znajdziesz w Bazie Wiedzy.

Zgodnie z ustawą z dnia 19.08.2011 r. o usługach płatniczych, informujemy, że na wysokość Prowizji od Transakcji (zwanej w ustawie "opłatą akceptanta") składają się:

 1. opłata interchange - ustalana przez Międzynarodowe Organizacje Płatnicze i uiszczana przez agenta rozliczeniowego na rzecz wydawcy karty płatniczej, której wysokość wskazana jest na stronach internetowych:
 2. opłata systemowa - ustalana przez Międzynarodowe Organizacje Płatnicze i stanowiąca ich przychód, której wysokość wskazana jest na stronach internetowych:
 3. marża agenta rozliczeniowego - której wartość wynika z różnicy pomiędzy wysokością Prowizji od Transakcji a sumą opłaty interchange i opłaty systemowej.
Baza wiedzy

Kompendium wiedzy o Click Shop - od samouczków wideo, przez kompleksową dokumentację sklepu, aż po profesjonalne kursy i poradniki o e-handlu - wszystko w zasięgu 1 kliknięcia.

więcej

INFORMACJA HANDLOWA

 • Infolinia:

  504 502 500

  z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

 • Kontakt e-mail

 • Czat handlowy

 • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia