Najczęściej zadawane pytania

Co to jest SiteLock?

SiteLock to narzędzie, którego zadaniem jest ochrona Twojej strony www przed zagrożeniami. Dzięki codziennemu skanowaniu witryna będzie zabezpieczona przed atakami malware oraz lukami w zabezpieczeniach.

Jak działa SiteLock?

SiteLock skanuje Twoją stronę www w poszukiwaniu luk czy złośliwych skryptów, chroniąc ją m.in. przed wirusami, malware, czarnymi listami. Narzędzie pobiera kod źródłowy strony i porównuje go z poprzednimi wersjami. Wszystko odbywa się na serwerach SiteLock, więc nie musisz się martwić o spowolnienie działania strony.

Przed jakimi zagrożeniami chroni SiteLock?

Zestaw narzędzi dostępnych w SiteLock ochroni Twoją witrynę przed: infekcją strony (wykorzystanie luk i błędów w konfiguracji strony), nieprawidłowościami w uwierzytelnianiu i przekierowaniu, fałszowaniem żądań kierowania do innych witryn, błędami w konfiguracji zabezpieczeń, blokadami na czarnych listach mailowych, a także nieaktualnymi lub błędnymi certyfikatami SSL.

SiteLock a wydajność strony www – czy aplikacja wpłynie na jej wydajność?

Skanowanie strony odbywa się na serwerach SiteLock, co zapewnia pełną ochronę bez wpływu na szybkość działania Twojej strony. Dodatkowo skanowanie odbywa się w godzinach nocnych, gdy obciążenie serwerów i strony jest najmniejsze.

Jak często SiteLock skanuje witrynę?

SiteLock działa bez przerwy, a skanowanie witryny odbywa się co najmniej raz dziennie. Możesz również zdecydować, jak często ma być wykonywane skanowanie strony przez wybrane narzędzia - XSS Scan/SQL Injection Scan, skanowanie aplikacji i SMART. Dodatkowo zwiększając liczbę skanowań, nie ponosisz dodatkowych kosztów, ponieważ zakup SiteLock to jednorazowa opłata za daną wersję aplikacji.

Ile trwa skanowanie witryny?

Czas skanowania zależy od rozmiaru strony i jej budowy. SiteLock skanując stronę, pobiera witrynę (lub wybrane elementy), wykonuje analizę, a następnie przesyła zmodyfikowane pliki na Twój serwer.

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Co to jest Pieczęć Trust Seal?

Trust Seal to pieczęć, którą można zainstalować na swojej stronie WWW, aby zwiększyć zaufanie klientów i odwiedzających Twoją witrynę. Potwierdza ona, że strona jest chroniona przed atakami typu malware, scam i innymi zagrożeniami. Dzięki temu będą czuć się bezpiecznie, co pozytywnie wpłynie na wyniki sprzedaży czy ilość odwiedzin. Pieczęć jest dostępna w każdym pakiecie SiteLock od home.pl. Aby zainstalować ją wystarczy, że wkleisz w wybranym przez siebie miejscu na stronie kod pobrany z panelu aplikacji.