Regulamin usługi Kreator WWW

Zasady korzystania z oprogramowania Plesk SiteBuilder

 1. home.pl sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, na mocy umowy o współpracy partnerskiej z firmą Parallels Inc. z siedzibą w Szwajcarii /zwaną dalej Producentem/, udostępnia swoim Abonentom korzystającym z usług określonych odrębnie, aplikację Plesk SiteBuilder, służącą do tworzenia i publikacji stron www /zwaną dalej Kreatorem/.
 2. O ile inaczej nie wynika ze specyfikacji usługi, home.pl nie pobiera odrębnego wynagrodzenia z tytułu użytkowania Kreatora.
 3. Parametry oraz funkcje Kreatora mogą zostać zweryfikowane przez Abonenta w ramach udostępnianej odrębnie i bezpłatnej wersji demonstracyjnej. Szczegółowa specyfikacja techniczna Kreatora udostępniana jest pod adresem: www.home.pl/dodatki/kreator.
 4. home.pl zastrzega sobie prawo dokonania aktualizacji Kreatora do nowszej wersji udostępnionej przez Producenta.
 5. Korzystanie z Kreatora jest uzależnione od uprzedniego zaakceptowania przez Abonenta umowy licencyjnej Producenta (EULA).
 6. Abonent ma prawo do utworzenia w Kreatorze wyłącznie jednej witryny www i jej opublikowania wyłącznie w ramach posiadanej usługi w home.pl. Objętość witryny www, stworzonej przy pomocy Kreatora i opublikowanej na serwerach home.pl, jest uzależniona od dostępnej objętości przestrzeni dyskowej serwera, z którego korzysta Abonent w ramach serwisu home.pl, zaś w przypadku, gdy Abonent korzysta wyłącznie z usług utrzymania domeny na serwerach DNS home.pl (domena nie jest przypisana do serwera), objętość ta nie może przekraczać 15 MB.
 7. Abonent ma prawo do modyfikowania utworzonej strony www i jej ponownej publikacji, przy czym home.pl zwraca uwagę na fakt, iż powrót do poprzedniej struktury i treści strony www nie będzie możliwy. Modyfikacja strony www jest możliwa wyłącznie w zakresie, w jakim umożliwia to Kreator i za jego pośrednictwem. Modyfikowanie strony www w inny sposób jest dokonywane na wyłączne ryzyko i odpowiedzialność Abonenta.
 8. Abonent nie może kopiować strony www stworzonej za pośrednictwem Kreatora i umieszczać jej w Internecie za pomocą innej usługi niż ta, w ramach której strona www została stworzona (zarówno w ramach serwerów home.pl, jak i u innych operatorów).
 9. W zakresie nieuwzględnionym w powyższych zasadach do korzystania z Kreatora mają zastosowanie postanowienia regulaminu sieci home.pl oraz regulaminów promocyjnych, w oparciu o które dochodzi do zawarcia umowy o świadczenie usługi pomiędzy Abonentem i home.pl.
 10. Rozpoczęcie korzystania z Kreatora uzależnione jest od zapoznania się przez Abonenta z powyższymi zasadami, co niniejszym Abonent potwierdza.

INFORMACJA HANDLOWA

 • Infolinia:

  504 502 500

  z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

 • Kontakt e-mail

 • Czat handlowy

 • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia