Prosty w obsłudze program do pozycjonowania stron WWW

Tanie pozycjonowanie z prostym w obsłudze narzędziem SEO

Zwiększ widoczność swojej strony internetowej w Google z rankingCoachem

przed
poZobacz, jak działa rankingCoach – proste w obsłudze narzędzie SEO

Nie musisz być specjalistą i wiedzieć jak samemu pozycjonować stronę, aby być wysoko w Google

Słowa kluczowe

Wybierz słowa kluczowe, które najlepiej opisują Twoją stronę WWW. To dzięki nim klienci będą mogli odnaleźć Cię w Google.

Synchronizacja

Jednym kliknięciem połącz swoją stronę z Facebookiem, Mapami Google czy Google Moja Firma. Dzięki rankingCoachowi dodasz swoją stronę do najpopularniejszych katalogów takich jak: ZUMI, Panorama firm, czy TripAdvisor.

Widoczność w sieci

rankingCoach codziennie podpowiada zadania, które zwiększą Twoją widoczność w sieci. Realizuj codzienne działania i pozyskuj nowych klientów.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony samemu, dzięki rankingCoachowi jest naprawdę proste. Do każdego zadania jest załączona instrukcja w formie artykułów oraz filmów wideo.

Poprawność zadań

Program sprawdzi poprawność wykonanych przez Ciebie zadań i podpowie co jeszcze należy usprawnić.

Sprawdzanie działań

Program rankingCoach umożliwia Ci sprawdzanie działań Twoich rywali biznesowych. Otrzymuj powiadomienia o ich aktywności.

Największa konkurencja

Program podpowie Ci kto jest Twoją największą konkurencją w Google. Możesz analizować działania aż 3 swoich rywali.

Porównaj stronę

Porównuj swoją stronę internetową ze stronami Twojej konkurencji. Analizuj dane o widoczności w Google, dzięki prostym i przejrzystym statystykom strony.

Słowa kluczowe

Skuteczne pozycjonowanie to codzienna analiza wyników – otrzymasz je w panelu rankingCoach.

Słowa kluczowe

Dzięki prostym statystykom dowiesz się, które pozycje w Google zajmuje Twoja strona WWW na określone przez Ciebie słowa kluczowe.

Poznaj rankingCoacha – narzędzie SEO, które zwiększy Twoją widoczność w Internecie

Szukasz specjalisty do pozycjonowania, ale obawiasz się wysokich kosztów? Postaw na prosty w obsłudze program, dzięki któremu Twoja strona będzie widoczna w Google i nie tylko!

Filmy instruktażowe

Filmy instruktażowe

Edycja stron w HTMLu to dla Ciebie czarna magia? Nie szkodzi – poradniki rankingCoacha pomogą Ci zmienić każdy szczegół w Twoim serwisie.

Pełne wsparcie dla Wordpress

Pełne wsparcie dla Wordpress

W programie znajdziesz dziesiątki porad dla stron WWW opartych na najpopularniejszym CMSie WordPress.

Mapy Google

Mapy Google

Stań się widoczny dla użytkowników z całego świata jednym kliknięciem myszy.

Google Analitycs

Google Analitycs

Połącz swoją stronę z najpopularniejszym na świecie narzędziem do analizy statystyk Twojej strony WWW.

ZUMI.pl, Panorama firm i nie tylko

ZUMI.pl, Panorama firm i nie tylko

rankingCoach pomoże Ci dodać informacje o Twojej firmie do najpopularniejszych katalogów firm tj. Panorama firm, ZUMI, Foursqare i wielu innych.

Media społecznościowe

Media społecznościowe

Program pomoże Ci efektywnie rozpocząć działania na Facebooku i Twitterze. Przyciągnij uwagę nowych klientów.

Google Moja Firma

Google Moja Firma

W prosty sposób dodaj dane o swojej marce w katalogu firm Google i zwiększ swoją wiarygodność.

Analizuj konkurentów

Analizuj konkurentów

Dodaj swoich 3 największych rywali biznesowych, aby kontrolować ich działania i prześcignąć ich w wyścigu o klienta.

Parametry

rankingCoach

Pozycjonowanie i monitorowanie
 
Liczba stron, które możesz pozycjonować
1
Liczba konkurentów do monitorowania
3
Słowa kluczowe
 
Liczba słów kluczowych
20
Pomoc w wyborze słów kluczowych
Zadania
 
Integracja z najpopularniejszymi systemami CMS stron tj. WordPress, Joomla, Magento
Zadania posortowane wg trafności i hierarchii
Filmy instruktażowe
Pozycjonowanie wewnątrz strony
Link building
Pozycjonowanie lokalne
Połączenie z mediami społecznościowymi
Narzędzie do edycji tekstu pod pozycjonowanie
Statystyki
 
Statystyki własnych słów kluczowych
Statystyki słów kluczowych u konkurencji
Raporty widoczności w Google
Widoczność w wyszukiwarce
Zautomatyzowane raporty
Połączenie z Google Analytics

Najważniejsze pytania i odpowiedzi

Jak działa narzędzie SEO rankingCoach?

rankingCoach to narzędzie SEO do pozycjonowania i marketingu online. Krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej. rankingCoach pomaga zrozumieć co to jest pozycjonowanie i co to jest SEO, tworząc spersonalizowany plan działania złożony z prostych i łatwych zadań dla Twojej witryny. Program został stworzony specjalnie z myślą o małych i średnich firmach, aby pozycjonowanie stron WWW było łatwe dla każdego przedsiębiorcy z sektora MŚP. rankingCoach to świetna usługa dla tych, którzy chcą samodzielnie zwiększyć swoją widoczność w Internecie i nie przepłacać na agencje marketingowe.

Wprowadź adres Twojej strony WWW, zapisz wszystkie ustawienia, wprowadź słowa kluczowe i swoich konkurentów. Zadania dotyczące tego, jak samemu pozycjonować stronę internetową będą automatycznie tworzone dla Ciebie i dostosowane do Twojej strony WWW. Każde zadanie zawiera samouczek wideo, który dokładnie wyjaśnia, co musisz zrobić. rankingCoach sprawdza, czy wszystkie zadania zostały prawidłowo wykonane. Jeżeli popełnisz błąd – otrzymasz komunikat o niepoprawnym wykonaniu wraz z wskazówkami jak je prawidłowo wykonać.

Czy potrzebuję programisty lub informatyka do korzystania z rankingCoacha?

Nie, wszystkie zadania są dostosowane i wytłumaczone w ten sposób, że nie musisz być ekspertem w dziedzinie programowania i projektowania stron WWW. W bazie wiedzy istnieje ponad 2000 prostych filmów instruktażowych i instrukcji, które poprowadzą Cię krok po kroku przez każde zadanie. W przeciwieństwie do innych narzędzi SEO, otrzymasz plan działania, który jest dokładnie dostosowany do Twojej firmy i pozycjonowania Twojej strony WWW. Oprócz niestandardowych zadań zapewniamy użytkownikom szczegółowe cotygodniowe raporty - prezentujące ulepszenia, pozycje konkurencji, dane z mediów społecznościowych, informacje o linkach i wiele więcej. Z programem rankingCoach samodzielne pozycjonowanie bez agencji jest możliwe!

Czy muszę pobrać inne programy, aby móc pozycjonować stronę z rankingCoach?

Nie, rankingCoach to oprogramowanie w chmurze (czyli działające online), z którego można korzystać w dowolnym momencie gdziekolwiek. Po prostu logujesz się na swoje konto z dowolnego komputera, aby móc pozycjonować stronę gdziekolwiek zechcesz i kiedykolwiek zechcesz.

Jak długo zajmuje pozycjonowanie strony za pomocą narzędzia SEO rankingCoach?

Możesz wykonać poszczególne zadania tak szybko, jak chcesz. Jeśli jednak skończysz Twoje zadania w ciągu tygodnia, nie oznacza to, że automatycznie będziesz na najwyższych pozycjach Google od razu. Skuteczne pozycjonowanie jest procesem długotrwałym i długotrwałym, często wymagającym cierpliwości. Po wprowadzeniu zmian w Twojej witrynie, algorytmy wyszukiwarki Google muszą rozpoznać te zmiany. Chociaż nie ma prawidłowej odpowiedzi na to ile czasu zajmuje Google rozpoznanie zmian, można na kilka sposobów przyspieszyć ten proces pozycjonowania poprzez np. przesłanie mapy witryny i żądanie ponownego indeksowania strony w Google Search Console (instrukcję jak to zrobić znajdziesz w narzędziu SEO rankingCoach)

Nasza aplikacja jest przeznaczona dla tych, którzy chcą samodzielnie pozycjonować stronę WWW, więc to od Ciebie zależy w jakim czasie wykonasz zadania – tempo pozycjonowania powinno być wygodne dla Ciebie. Pozycjonowanie SEO jest często długim procesem, więc najważniejsze jest, aby upewnić się, że zadania są wykonywane zgodnie z najwyższą jakością. Sugerujemy wypełnienie około 5-7 zadań tygodniowo, daje to wystarczająco dużo czasu, aby stworzyć wysokiej jakości, dobrze zorganizowaną treść na Twojej stronie WWW. Pamiętaj, że im lepsza treść, tym łatwiej algorytmom Google ją zaindeksować, a tym samym skutecznie pozycjonować na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce.

Jak szybko zobaczę efekty pozycjonowania aplikacji SEO rankingCoach?

Twoje pozycje powinny rosnąć od 3 do 6 miesięcy. Pozycjonowanie stron internetowych jest czynnością długoterminową, która przynosi długofalowe efekty. Jeżeli strona internetowa nie zajmuje obecnie oczekiwanej przez Ciebie pozycji w Google, uzbrój się w cierpliwość i sukcesywnie wykonuj zadania z głównego panelu w rankingCoach. Tanie pozycjonowanie, które jest skuteczne, jest możliwe z programem rankingCoach.