Informujemy, iż w dniu 14 marca 2013 r. promocja została zakończona. Pobrane kupony facebook będzie można wykorzystać do dnia 31 marca 2013 r.

100 zł na reklamę w prezencie - tylko od home.pl!

Z home.pl zyskujesz najwięcej! Teraz dla wszystkich usług hostingowych, sklepów i poczty e-mail udostępniamy kupony na reklamę na Facebooku. Korzystaj z okazji - ciesz się niezawodnością usług home.pl i reklamuj się w największym serwisie społecznościowym na świecie.

AKTYWACJA KUPONÓW - DLA AKTUALNYCH KLIENTÓW:

Jeśli jesteś już klientem home.pl (posiadasz usługę hostingową, pocztę lub sklep internetowy) możesz pobrać swój kupon Facebook Ads z panelu home.pl.

1. Zaloguj się do Panelu home.pl swojej usługi. 2. W zakładce Usługi, wybierz nazwę swojej usługi, po czym z menu wybierz Dodatki/Facebook. 3. Zaakceptuj regulamin promocji i aktywuj swój Kupon Facebook.

AKTYWACJA KUPONÓW - DLA NOWYCH KLIENTÓW:

Zarejestruj usługę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i po jej opłaceniu odbierz swój unikalny kupon na reklamę w serwisie Facebook o wartości 100 zł.

   
Typ usługi
 
   
 
 
Poczta email Kupon o wartości 100 zł Business email, Business email PRO Zobacz więcej »
Hosting ekonomiczny Kupon o wartości 100 zł Business Web, Business Starter Zobacz więcej »
Hosting profesjonalny Kupon o wartości 100 zł Business Server, Business Server PRO Zobacz więcej »
Sklepy internetowe Kupon o wartości 100 zł Click Shop, Click Shop Premium Zobacz więcej »
 

Pobierz poradnik Facebook Ads w wersji PDF.

Udział w promocji oznacza akceptację regulaminu promocji.

Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (23%).

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia