Monitoring marki w Sieci

home.pl we współpracy z Brand24 przygotował dla Ciebie wyjątkową ofertę. Tylko teraz możesz przez 2 miesiące za darmo testować najlepsze w Polsce narzędzie do monitoringu tego, co o Twojej marce, produkcie, blogu czy e-sklepie mówi się w Internecie. Dodatkowo jeżeli wybierzesz jeden z trzech pakietów PRO (Premium, Business, Max) dostaniesz przez rok 10% zniżki.

Zobacz szczegółowy opis pakietów: http://brand24.pl/cennik/. Wsparcie dostępne jest na stronie pomocy technicznej.

ZAMÓWIENIE USŁUGI:

Aby złożyć zamówienie, przejdź do Panelu home.pl uprawnionej usługi. Jeżeli jesteś nowym Klientem - zarejestruj wcześniej wybrany pakiet.

1. Zaloguj się do Panelu home.pl swojej usługi. 2. Kliknij na nazwę swojej usługi i z menu wybierz Dodatki. 3. Wygeneruj kod promocyjny i postępuj zgodnie ze wskazówkami na stronie.

Zasady promocji

W promocji obowiązują następujące zasady:

  1. Promocja trwa od 20 października 2013 r. do odwołania.
  2. Skorzystanie z oferty wymaga rejestracji w panelu administracyjnym i wygenerowaniu kodu rabatowego
  3. Oferta dostępna dla użytkowników usług: Business Cloud Basic, Business Cloud Starter, Business Cloud Server, Business Cloud Unlimited, Click Shop, Click Shop Premium, Click Web Premium, Click Web Unlimited.
  4. Udział w promocji oznacza akceptację regulaminu promocji.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia