icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons pomoc premiumicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons pomoc premiumicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons pomoc premiumicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons pomoc premiumicons/emailicons/email-listicons/europaicons pomoc premiumicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons pomoc premiumicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons pomoc premiumicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons pomoc premiumicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons pomoc premiumicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt

Profesjonalne usługi IT

Nie masz czasu na konfigurację swoich usług internetowych? A może po prostu potrzebujesz pomocy technicznej?
Nie martw się. Wsparcia udzielą Ci nasi najlepsi specjaliści.

Kategoria: Wszystkie usługi

Udostępnienie logów oraz analiza błędów

Logi to systemowy raport zawierający dane związane z historią Twojej aktywności w usłudze. Na podstawie plików można określić m.in. przyczynę odrzucenia wiadomości e-mail i datę skasowania pliku.

Analiza błędów

Przeanalizujemy błędy generowane na Twojej stronie internetowej. Wskażemy przyczynę i zaproponujemy rozwiązanie.

Przeanalizujemy błędy generowane na Twojej stronie internetowej (500, 503, 504, 403 lub inne). Wskażemy przyczynę i zaproponujemy rozwiązanie. W razie konieczności wykonamy skanowanie antywirusowe plików na serwerze i udostępnimy stosowne logi. Przeprowadzona analiza wskaże słabe strony serwisu/aplikacji, które wymagają poprawy. Nie ingerujemy w strukturę oraz zawartość plików, aplikacji ani baz danych.

20000 złnetto

246.00zł brutto

Wybieram

Analiza wydajnościowa serwera

Przeprowadzimy analizę logów, przeskanujemy serwer antywirusem, sprawdzimy aktualność CMS-ów i podpowiemy, co poprawić.

W ramach usługi przeprowadzimy za Ciebie analizę logów HTTP, PHP Log, PHP REQ oraz MySQL slow log i wskażemy elementy, które mogą wpływać negatywnie na działanie aplikacji/stron umieszczonych na serwerze. Przeskanujemy Twój serwer oprogramowaniem antywirusowym oraz przygotujemy listę z CMS-ami wymagającymi aktualizacji. Opracujemy również indywidualną listę wskazówek, które pozwolą Ci zoptymalizować i przyspieszyć umieszczone na serwerze aplikacje.

20000 złnetto

246.00zł brutto

Wybieram

Logi FTP

Udostępnimy Ci logi, które przedstawiają wszystkie udane oraz nieudane połączenia z serwerem FTP.

Logi FTP przedstawiają wszystkie udane oraz nieudane połączenia z serwerem FTP (np. za pomocą klienta FTP), a także operacje wykonywane na plikach i katalogach (np. kasowanie, tworzenie, edycja). Logi FTP są istotne z punktu widzenia administratora, który może zidentyfikować kto i kiedy dokonywał zmian w strukturze plików na serwerze FTP.

10000 złnetto

123.00zł brutto

Wybieram

Logi rozszerzone FTP

Udostępnimy Ci logi FTP z dodatkowymi parametrami z okresu dłuższego niż 6 miesięcy wstecz.

Udostępnimy Ci logi FTP z dodatkowymi parametrami. W tym przypadku można sięgnąć także do logów z okresu dłuższego niż 6 miesięcy wstecz.

15000 złnetto

184.50zł brutto

Wybieram

Logi SMTP

Udostępnimy Ci logi związane z wysyłaną i odebraną korespondencją z okresu do 6 miesięcy wstecz.

Udostępnimy Ci logi związane z wysyłaną i odebraną korespondencją. Możesz zamówić dane z okresu do 6 miesięcy wstecz.

10000 złnetto

123.00zł brutto

Wybieram

Logi rozszerzone SMTP

Udostępnimy Ci logi wysłanej i odebranej korespondencji z odpowiednim filtrowaniem z okresu do 12 miesięcy wstecz.

Udostępnimy Ci logi wysłanej i odebranej korespondencji z odpowiednim filtrowaniem (po frazie, adresie e-mail lub adresie IP). W przypadku logów rozszerzonych można sięgnąć do danych z okresu do 12 miesięcy wstecz.

15000 złnetto

184.50zł brutto

Wybieram

Logi IMAP

Udostępnimy Ci logi z informacjami o połączeniu ze skrzynką e-mail poprzez program pocztowy lub pocztę home.pl.

Udostępnimy Ci logi z informacjami o połączeniu ze skrzynką e-mail poprzez program pocztowy lub pocztę home.pl. Otrzymasz informacje dotyczące liczby usuniętych wiadomości. Możesz zamówić dane z okresu do 6 miesięcy wstecz.

10000 złnetto

123.00zł brutto

Wybieram

Logi rozszerzone IMAP

Udostępnimy Ci logi informujące o połączeniu ze skrzynką e-mail (do 12 mies. wstecz) wraz z odpowiednim filtrowaniem.

Udostępnimy Ci logi informujące o połączeniu ze skrzynką e-mail wraz z odpowiednim filtrowaniem (po frazie, adresie e-mail lub adresie IP). W przypadku logów rozszerzonych można sięgnąć do danych z okresu do 12 miesięcy wstecz.

15000 złnetto

184.50zł brutto

Wybieram

Logi POP3

Logi POP3 pozwolą uzyskać informacje, kto logował się do poczty za pomocą programu pocztowego i co w tym czasie robił.

Logi POP3 pozwolą uzyskać informacje o tym, kto logował się do poczty za pomocą programu pocztowego i jakie operacje wykonywał (np. czy usuwał maile). Możesz zamówić dane z okresu do 6 miesięcy wstecz.

10000 złnetto

123.00zł brutto

Wybieram

Logi rozszerzone POP3

Udostępnimy Ci logi z informacjami o połączeniu i ingerencji w treść skrzynki z odpowiednim filtrowaniem.

Udostępnimy Ci logi z informacjami o połączeniu i ingerencji w treść skrzynki z odpowiednim filtrowaniem (po frazie, adresie e-mail lub adresie IP). W przypadku logów rozszerzonych można sięgnąć do danych z okresu do 12 miesięcy wstecz.

15000 złnetto

184.50zł brutto

Wybieram

Logi administracyjne

Udostępnimy Ci logi z informacjami o połączeniu i ingerencji w treść skrzynki z odpowiednim filtrowaniem.

Udostępnimy Ci logi z informacjami dotyczącymi operacji logowania do skrzynki poprzez pocztę home.pl. Możesz zamówić dane z okresu do 6 miesięcy wstecz.

10000 złnetto

123.00zł brutto

Wybieram

Rozszerzone logi administracyjne

Udostępnimy Ci logi z informacjami o logowaniach do skrzynki poprzez pocztę home.pl (z okresu do 6 mies. wstecz).

Udostępnimy Ci logi z odpowiednim filtrowaniem (po dacie, adresie IP). W przypadku logów rozszerzonych można sięgnąć do danych z okresu do 12 miesięcy wstecz.

15000 złnetto

184.50zł brutto

Wybieram

Logi SSH

Udostępnimy Ci historię operacji wykonywanych przez konsolę SSH (do 6 miesięcy wstecz).

Udostępnimy Ci historię operacji wykonywanych przez konsolę SSH. Logi będą zawierać dane z okresu do 6 miesięcy wstecz.

10000 złnetto

123.00zł brutto

Wybieram

Logi rozszerzone SSH

Udostępnimy Ci historię operacji wykonywanych przez konsolę SSH (do 12 mies. wstecz) z odpowiednim filtrowaniem.

Udostępnimy Ci historię operacji wykonywanych przez konsolę SSH z odpowiednim filtrowaniem. W przypadku logów rozszerzonych można sięgnąć do danych z okresu do 12 miesięcy wstecz.

15000 złnetto

184.50zł brutto

Wybieram

Logi WWW

Udostępnimy Ci logi WWW/HTTP z danymi na temat wszystkich nawiązanych połączeń HTTP do serwera.

Udostępnimy Ci logi WWW/HTTP przedstawiające dane na temat wszystkich nawiązanych połączeń HTTP do serwera (to właśnie za pomocą logów WWW/HTTP generowane są statystyki oglądalności Twojego serwera).

10000 złnetto

123.00zł brutto

Wybieram

Logi rozszerzone WWW

Udostępnimy Ci logi WWW/HTTP z okresu do 12 mies. wstecz z odpowiednim filtrowaniem.

Udostępnimy Ci logi WWW z odpowiednim filtrowaniem. W przypadku logów rozszerzonych można sięgnąć do danych z okresu do 12 miesięcy wstecz.

15000 złnetto

184.50zł brutto

Wybieram

Wycena indywidualna

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Skontaktuj się z nami

Indywidualna wycena

  • Opisz w formularzu problem techniczny, z którym chcesz się do nas zwrócić.
  • Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, by szczegółowo omówić zgłoszenie.
  • Otrzymasz od niego informację, jak możemy Ci pomóc.

Specjaliści godni zaufania

Internet znamy od podszewki, a pomocą związaną z usługami internetowymi zajmujemy się ponad 20 lat. Z chęcią pomożemy także Tobie.