wyborcza 600x600.png
  1. Marketplace
  2. Rozrywka
  3. Prenumerata Wyborcza Premium

Świeża prasa online

Prenumerata Wyborcza Premium

Zyskaj dostęp do świeżej prasy online z Polski oraz całego świata i dziel się wybranymi artykułami ze znajomymi.  Czytaj artykuły najlepszych reporterów w Polsce, również w aplikacji mobilnej Gazety Wyborczej. Dodatkowo dla prawdziwych koneserów literatury: dostęp do "Dużego Formatu", 'Wysokich Obcasów' oraz magazynu 'Książki. Magazyn do Czytania.'

Wybierz pakiet

Dostęp na:

Szczegółowy opis

Prenumerata Wyborcza Premium

Gazeta Wyborcza, Duży Format i Wysokie Obcasy i wiele innych

Dzięki cyfrowej prenumeracie Gazety Wyborczej możesz bez ograniczenia korzystać zarówno z serwisów: Wyborcza.pl, WysokieObcasy.pl, serwisy lokalne, Duży Format, ale również: Ale Historia, Magazyn Świąteczny, Więcej Świata oraz Książki. Magazyn do Czytania, który jest największym polskim magazynem o literaturze. Masz możliwość komentowania wszystkich artykułów w specjalnej strefie komentarzy i korzystania z dedykowanej, bezpłatnej aplikacji Gazety Wyborczej. 

gazeta wyborcza aplikacja.png

 Gazeta Wyborcza na poziomie Premium

Wybierz dostęp do artykułów najlepszych dziennikarzy nie tylko z Polski, ale również zza granicy, z redakcji La Republika, Welt, Le Figaro i wielu innych. Z zasobów (również tych archiwalnych) korzystaj zawsze i wszędzie: na komputerze, w aplikacji na telefonie, tablecie lub na czytniku. Z prenumeratą Gazety Wyborczej podróże już nigdy nie będą nudne, gdy będziesz mieć ze sobą aktualne e-wydanie Gazety Wyborczej - w formacie epub, mobi i pdf. 

Przesyłaj znajomym wybrane teksty za darmo

Dzięki cyfrowej prenumeracie Gazety Wyborczej otrzymasz do wykorzystania pulę 5 dowolnych tekstów, które będziesz mógł podarowąć swoim znajomym. Wystarczy, że wpiszesz adres e-mail osoby, której chcesz przekazać pełny tekst do przeczytania. Wybrany tekst będzie otwarty dla Twojego znajomego bez ograniczeń w tekście. 

gazeta wyborcza prenumerata desktop.png

30,00

brutto / mies. (z VAT)

Wygodna płatność

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.
Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl