wyborcza 600x600.png
  1. Marketplace
  2. Rozrywka
  3. Prenumerata Wyborcza Podstawowy

Świeża prasa online

Prenumerata Wyborcza Podstawowy

Dołącz do 240 tysięcy prenumeratorów Gazety Wyborczej! To od lat jeden z największych opiniotwórczych dzienników w Polsce. Bądź na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami na świecie, poszerzaj swoją wiedzę i korzystaj z praktycznych porad. Bez podpinania karty i stałego zobowiązania - dostęp 31 lub 93 dni.

Wybierz pakiet:

Dostęp na:

Szczegółowy opis

Cyfrowa prenumerata Gazety Wyborczej

Pakiet 'Wyborcza Podstawowy' prenumeraty da Ci swobodny dostęp do wszystkich tekstów najlepszych dziennikarzy w Polsce, i to na dowolnym urządzeniu! Nie ważne, czy jesteś w podróży lub w biurze - wykup dostęp, zaloguj się na swoje konto i zaprzyjaźni się z prasą online.

Teksty informacyjne na Wyborcza.pl

Pożegnaj tradycyjną gazetę i zyskaj dostęp do najświeższych newsów z Polski i ze świata. Dzięki prenumeracie będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami z działów: gospodarka, kultura, nauka, sport.

Prasówka na Twojej skrzynce meilowej

Nie masz czasu na przeglądanie strony z aktualnymi wiadomościami? Gazeta Wyborcza wyśle Ci specjalnie przygotowany newsletter ze starannie wyselekcjonowanymi treściami, z którymi powinieneś się zapoznać. Po przeczytaniu artykułów w internecie masz pytania do autora lub odmienne zdanie? Dzięki prenumeracie otrzymasz możliwość komentowania tekstów. 

gazeta wyborcza prenumerata desktop.png

20,00

brutto / mies. (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Wygodna płatność

Polskie wsparcie techniczne

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl