Player kanaly tv karta podarunkowa.jpg
Player kanaly tv karta podarunkowa.jpg
 1. Marketplace
 2. Rozrywka
 3. PLAYER + KANAŁY TV - 30 dni

PLAYER + KANAŁY TV - 30 dni

Korzystaj z bogatej biblioteki VOD i oglądaj swoje ulubione kanały telewizyjne na żywo na dowolnym urządzeniu. W pakiecie otrzymujesz pełny dostęp bez reklam do produkcji Player Original oraz do najnowszych odcinków programów i seriali wczesniej niż w TV,  a także do 27 kanałów na żywo.

Wybierz pakiet:

Okres dostępu

PLAYER + KANAŁY TV

PLAYER (bez reklam) to najczęściej wybierany pakiet, idealny dla tych, którzy sięgają po rozrywkę bez ograniczeń. W pakiecie otrzymujesz pełny dostęp do produkcji Player Original oraz najnowszych odcinków ulubionych programów i seriali, a także kanału TVN na żywo. W pakiecie PLAYER (bez reklam) możesz oglądać wybrane materiały w jakości 4K i pobierać odcinki wybranych tytułów na urządzenia mobilne.

Biblioteka VOD i kanał TV

 • Brak reklam, możliwe przekazy autopromocyjne

 • Pobieraj i oglądaj wybrane tytuły offline na urządzeniach mobilnych

 • Wybrane programy w jakości UHD

 • Najlepsze seriale i programy

 • Kolekcje uznanych seriali Player Original

 • Ekskluzywna kolekcja discovery+

 • Bogata biblioteka wyjątkowych filmów

 • Kanał TVN na żywo

LISTA KANAŁÓW W PAKIECIE PLAYER (BEZ REKLAM) + KANAŁY TV: TVN, TVN7, TTV, TVN24, TVN24 BiŚ, TVN Style, TVN Turbo, HGTV, TLC, Food Network, Travel Channel, Discovery, Discovery Life, Discovery Science, Discovery Historia, Animal Planet, DTX, Metro, Motowizja, Planete+, nSport+, CANAL+ Domo, CANAL+ Kuchnia, Investigation Discovery (ID), MiniMini+, TeleTOON+, AleKino+

Instrukcja użycia:

 1. Wpisz otrzymany kod na stronie player.pl/kod

 2. Zaloguj się lub załóż nowe konto w serwisie

 3. Zaznacz niezbędne zgody i aktywuj dostęp

Zasady i warunki korzystania:

Do wykorzystania wyłącznie w serwisie player.pl do opłacenia pakietu PLAYER (bez reklam). Okres dostępu 30 dni od aktywacji.

 1. Administratorem platformy „Player.pl" jest TVN spółka akcyjna sp. j., zarejestrowaną zgodnie z prawem polskim pod numerem KRS 0000871610, z siedzibą przy ul. Wiertniczej 166, 02-952 Warszawa, Polska.

 2. Aby zrealizować Kod, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem Player.pl (skorzystaj z przycisku "Zaloguj się"). Jeśli nie masz konta w Player.pl, przed zrealizowaniem Kodu i uzyskaniem dostępu do usługi Player.pl, należy się zarejestrować (kliknij na "ZAŁÓŻ KONTO" w prawym górnym rogu strony) akceptując Regulamin Sklepu Player.pl oraz zapoznać się z Polityką Prywatności.

 3. Kod może być zrealizowany na stronie https://sklep.player.pl/moj-kod i nie może być wymieniony na żadne inne dostępy.

 4. Kod jest jednorazowy i niezbywalny i nie może być używany w połączeniu z żadnymi innymi kuponami rabatowymi, promocjami lub ofertami specjalnymi. Kod nie ma wartości pieniężnej, nie podlega zwrotowi i nie przysługuje za niego ekwiwalent pieniężny. Kod nie może być ponownie wykorzystany, nawet w przypadku zmiany lub anulowania subskrypcji. Niewłaściwe wykorzystanie Kodu, w tym jego upublicznienie lub sprzedaż, jest zabronione.

 5. Jeśli masz aktywną subskrypcję w Player.pl, sprawdź w Regulaminie Sklepu Player.pl, w jakiej kolejności będą realizowane Twoje pakiety po zrealizowaniu Kodu.

40,00 zł

brutto za pierwszy miesiąc (z VAT)

Oferta Autoryzowanego Partnera

Natychmiastowa realizacja

Łatwa i szybka konfiguracja

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Podobne produkty

Pytania i odpowiedzi

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl