Office 365 E1

Rozbudowany pakiet niezawodnych aplikacji online z zabezpieczeniem firmowych danych

Office 365 E1 obejmuje internetowe wersje aplikacji - Word, Outlook czy Excel, które są zintegrowane z chmurą OneDrive i Mictosoft Teams. Dzięki temu niezależnie gdzie jesteś możesz efektywnie pracować, korzystając z programów Web lub swojego urządzenia mobilnego.

Pakiet zawiera również biznesową pocztę e-mail Microsoft Exchange, magazyn plików, Microsoft Planner i aplikację Yammer.

Wybierz swój pakiet Microsoft 365

Okres subskrypcji

Szczegółowy opis

Zwiększ wydajność swojego zespołu dzięki chrmurowym rozwiązaniom Office 365

Twórz, udostępniaj i współpracuj! W dowolnym miejscu i o dowolnej porze z aplikacjami pakietu Office dla sieci Web. W planie E1 otrzymasz niezbędne do pracy narzędzia jak Outlook, Word, Excel, PowerPoint.

Funkcje Office 365 E1

Poznaj funkcje, które uwzględnia plan Office 365 E1.

Dobra organizacja pracy i komunikacji z Outlook i Exchange Online

Microsoft Outlook dla firm to poczta e-mail, kalendarz i kontakty w jednym miejscu. Niezależnie na jakim urządzeniu pracujesz zawsze masz dostęp do najważniejszych danych. Oprócz obsłui poczty program zapewnia też wygodną organizację i planowanie pracy z kalendarzami, które są zsynchronizowane dla całej organizacji. Zaplanowanie spotkania nie będzie już problemem!

Microsoft Teams

Wygodny czat, szybkie spotkania wideo, wygodna wymiana plików, a nawet współpraca w czasie rzeczywistym na jednym pliku. Te wszystkie funkcje znajdziesz w jednej aplikacji, która usprawni przepływ informacji w zespole.

MS teams online w pakiecie Office
Planuj projekty i pracę z Microsoft Planner

Zbierz wszystkie zadania i plany w jednym miejscu - skup się na pracy, a nie na szukaniu! Wszystkie elementy związane z danym zadaniem, takie jak daty ukończenia poszczególnych etapów projektu, pliki czy informacje, znajdziesz na karcie zadania w usłudze Planner. Dzięki integracji Microsoft Teams z Microsoft To Do i Microsoft Planner masz podgląd na swoją pracę.

Zaawansowane elementy planu Office 365 E1

Pakiet Office 365 E1 to także rozbudowane narzędzia, które nie są dostępne w podstawowych wersjach usług Office 365.

Power Apps

Twórz profesjonalne aplikacje dzięki dostępowi do Power Apps, korzystając z niewielkich ilości kodu. Twój zespół może rozpocząć tworzenie i uruchamianie aplikacji przy użyciu wstępnie skompilowanych szablonów.

Microsoft Graph

Korzystaj z ujednoliconego modelu programowania, aby uzyskiwać dostęp do danych na potrzeby tworzenia dla organizacji i klientów aplikacji, z których korzystają miliony użytkowników.

MyAnalytics

Poznaj swoje wzorce pracy i dowiedz się, jak pracować sprawniej. MyAnalytics podpowie Ci ile czasu spędzasz na spotkaniach, ile masz czasu na pracę indywidualną i z kim najczęściej współpracujesz.  Dzięki usłudze możesz poprawiać koncentrację i lepiej planować pracę zespołową.

Zgodność z przepisami

Ułatw zapewnianie zgodności z przepisami prawa dzięki funkcjom archiwizacji wiadomości e-mail, wyszukiwania zawartości oraz ręcznym zasadom przechowywania danych i etykietom poufności.

Cena na pierwszy miesiąc lub rok!

53,98 zł

brutto za pierwszy miesiąc (z VAT)

Polska faktura VAT

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Szczegółowy opis

Porównanie produktów

Polecane do tego produktu

Podobne produkty

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Pomagamy, bo lubimy.

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Baza Wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl