Ochrona VPN Nord

Anonimowe przeglądanie Internetu

NordVPN

Twoje bezpieczeństwo online - zawsze i wszędzie

Zastanawiasz się, jak łatwo zabezpieczyć swoją prywatność online? Z NordVPN to bardzo proste! Wirtualna Sieć Prywatna (VPN) chroni Twoją aktywność w Internecie niezależnie czy łączysz się z publicznym Wi-Fi, czy korzystasz z sieci domowej. Zablokuj dostęp hakerom i niebezpiecznym aplikacjom do wrażliwych danych.

Promocja na pierwszy okres licencji

40,90 zł

39

,00

 zł netto / mc

47,97 zł brutto / mc (VAT 23%)

Wybierz okres licencji

Szczegółowy opis

Pewność, że Twoje dane są zawsze prywatne

Poczuj prawdziwą prywatność w Internecie - wystarczy jedno kliknięcie i połączenie się . NordVPN chroni Twój adres IP i daje Ci gwarancję, że nikt inny nie może zobaczyć jakie strony internetowe odwiedzasz oraz jakie pliki.

mapa serwerów nord vpn

NordVPN oferuje tysiące serwerów w aż 60 krajach. Dzięki temu prędkość połączenia poprzez sieć VPN nie spowoduje spowolnienia połączenia.

Ciesz się Internetem bez ograniczeń

Podróżujesz służbowo lub rekreacyjnie? Studiujesz lub pracujesz zagranicą? Zachowaj dostęp do swoich ulubionych stron internetowych bez cenzury i ograniczeń przepustowości.

NordVPN netflix

Poczuj się bezpiecznie na dowolnym urządzeniu

W ramach jednego konta NordVPN możesz zabezpieczyć nawet 6 urządzeń! Komputery z systemem Windows, macOS czy Linux, smartfony Android i iOS, czy routery. Używaj VPN, gdzie tylko zechcesz: w domu, biurze czy podróży. To jest tak proste i elastyczne!

systemy NordVPN

Wygodna płatność

Płać wygodnie w polskiej walucie nawet za zagraniczne aplikacje.

Łatwa i szybka konfiguracja

Konfigurowanie aplikacji z home.pl to czysta przyjemość.

Polskie wsparcie techniczne

Ponad 200 konsultantów, czeka aby Ci pomóc w razie wątpliwości.

Polecane do tego produktu

Acronis Mobile Backup - korzyści

Acronis Mobile Backup

1,99 zł netto

ESET Security Pack

108,74 zł netto

Norton Security

37,00 zł netto

Office 365 Home

259,00 zł netto

Podobne produkty

ESET Security Pack

108,74 zł netto

Norton Security

37,00 zł netto

Pytania i odpowiedzi

Co to jest VPN?

Co to jest NordVPN?

Jak działa NordVPN?

Czy mogę ustawić NordVPN na swoim routerze?

Czy mogę używać NordVPN w firmie?

Ile urządzeń mogę połączyć jedną licencją?

Wybór najlepszego serwera w NordVPN

Wszystkie aplikacje NordVPN automatycznie wybierają dla Ciebie najlepszy serwer. Jednak jeśli chcesz wybrać inny serwer aplikacja zezwala na wybór lokalizacji serwera (kraju), z którym się łączysz, typ serwera oraz protokół, którego chcesz używać.

VPN - płatny czy darmowy

Na rynku istnieje wiele rozwiązań dotyczących wirtualnej sieci prywatnej - zarówno tych płatnych, jak i darmowych. Czy zatem warto płacić za oprogramowanie VPN, które można pozyskać bezpłatnie? Jak najbardziej tak!

Po pierwsze - często darmowe rozwiązania posiadają limity transferu. Oznacza to, że dziennie możemy wykorzystać np. 200 MB. Być może taki transfer będzie wystarczający do połączenia się ze stroną banku, ale niekoniecznie przyda się przy oglądaniu filmów wideo. W dodatku ograniczają one prędkość połączenia, co może skutecznie zniechęcić z ich użytkowania.

Kolejnym powodem, dla których warto wybrać płatne rozwiązanie jest to, że część darmowych VPN-ów traktuje nasze dane jak walutę i przekazuje je reklamodawcom... Co powoduje, że takie oprogramowanie jest niewiarygodne (i w zasadzie bezużyteczne).

Dedykowany zespół

naszych doradców

Wspieramy Cię całodobowo przez 365 dni w roku.

Nasza ceniona i wykwalifikowana kadra jest gotowa do pomocy.