Najczęściej zadawane pytania

Czym jest usługa Microsoft 365?

Usługa Microsoft 365 to zintegrowane rozwiązanie, które dostarcza firmom najlepsze rozwiązania od firmy Microsoft w jednym pakiecie. Pakiet zawiera w sobie usługę Office 365, aktualizację systemu do najbezpieczniejszej wersji Windows 10, a także narzędzia Enterprise Mobility + Security, które zapewniają bezpieczeństwo i wydajność aplikacji i firmowych urządzeń.

Kto może korzystać z usługi Microsoft 365?

Usługa Microsoft 365 została opracowana zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla dużych firm wymagających najwyższych zabezpieczeń. W zależności od potrzeb firma może wybrać pakiet dedykowany sektorowi MŚP (wersja Business) lub wersję dedykowaną dużym przedsiębiorstwom (pakiet Enterprise).

Czy powinienem posiadać już system Windows, aby zaktualizować go z usługą Microsoft 365?

Tak, klienci, którzy chcą korzystać z pełnych możliwości usługi Microsoft 365, muszą mieć zainstalowany system Windows 7, 8.1 lub 10 na swoich dotychczasowych komputerach.

Czy mogę przełączyć plan Office 365 do pakietu Microsoft 365?

Tak, firmy korzystające z usługi Office 365 mogą zmienić swoje plany na Microsoft 365. W zależności od wybranego planu ceny mogą się wówczas różnić.

Czy można łączyć inne usługi Microsoftu z pakietem Microsoft 365?

Tak, klienci mogą łączyć subskrypcje usługi Microsoft 365 z planami i dodatkami z usług Azure, Dynamics 365, Enterprise Mobility + Security oraz Office 365.

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Czym różni się Microsoft 365 od Office 365?

Microsoft 365 jest kompletnym pakietem usług dla firmy, w którym otrzymujesz pakiet Office 365 (Business Premium lub E3 w zależności od wybranego pakietu), aktualizację do systemu Windows 10 oraz usługę Enterprise Mobility + Security. Jest to kompletne i inteligentne rozwiązanie dla klientów komercyjnych, które umożliwia im bezpieczną współpracę. W zależności od wybranego pakietu Office 365 otrzymuje się jedynie część aplikacji takich jak Word, PowerPoint, Excel czy OneDrive.

Microsoft 365 Business vs E3 – czym różnią się oferowane wersje?

Zarówno Microsoft 365 Business, jak i E3 są kompletnymi pakietami zawierającymi w sobie pakiet Office 365, aktualizację systemu Windows 10 i pakiet EMS. Microsoft 365 Enterprise jest propozycją dla największych klientów, natomiast Microsoft 365 Business — dla małych i średnich firm. Pakiety różnią się od siebie dostępną przestrzenią na dysk i pocztę, wersją systemu Windows oraz dostępnymi opcjami zabezpieczeń. Różnice te są opisane w części cennika dostępnego na naszej stronie.