LastPass MFA

Dodatkowa warstwa ochronna dla firmowych danych

Uwierzytelnianie wieloskładnikowe to nic innego jak kolejny element podnoszący poziom ochrony dla Twojego biznesu i danych firmy. MFA oznacza, że podczas logowania oprócz danych logowania wymagane jest podanie kodu wysłanego na urządzenie mobilne. LastPass ułatwia logowanie MFA, korzystając również z danych biometrycznych takich jak odcisk palca. 

Dodanie usługi MFA do aplikacji, komputerów czy sieci VPN pomoże Twojej firmie utrzymać ten sam poziom zabezpieczeń z każdego miejsca i urządzenia.

Usługa LastPass MFA obejmuje pakiet licencji dla 5 użytkowników. Kolejne licencje możesz dokupić w panelu klienta home.pl.

Wybierz plan

Szczegółowy opis

Coś więcej niż klasyczne MFA

LastPass MFA wykracza poza standardowe uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Zapewnij sobie i swoim pracownikom dostęp do właściwych danych we właściwym czasie, bez dodatkowych problemów, wykorzystując czynniki biometryczne i kontekstowe.

i_biometrics-svg.png

Wygodne uwierzytelnianie bez dodatkowych kodów

MFA nie musi być uciążliwe. Zamień standardową procedurę, w której należy podać kod na wygodną dla pracowników formę uwierzytelniania poprzez biometrię (np. odcisk palca) czy określone reguły (lokalizacja telefonu lub adres IP). 

Zabezpiecz każdy element swojej firmy

Aplikacje, komputery, VPN czy urządzenia mobilne. Nie musisz już pamiętać o tym, które z urządzeń jest odpowiednio chronione. Z LastPass każdy punkt będzie odpowiednio zabezpieczony.

Łatwe wdrożenie

LastPass MFA nie wymaga skomplikowanego wdrożenia i godzin szkoleń. Wdrażając MFA, szybko zapewnisz bezpieczeństwo, oszczędzając czas i zasoby IT. 

953,50

brutto / rok (z VAT)

Polska faktura VAT

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl