Ochrona dla systemu Windows

G DATA Total Security

Maksymalna ochrona od G DATA

Program antywirusowy G DATA Total Security to idealna opcja dla osób, które potrzebują kompletnej i maksymalnej ochrony bezpieczeństwa przed wszystkimi zagrożeniami płynącymi z sieci. Nowoczesne rozwiązania od ekspertów z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Wybierz poziom ochrony

Liczba urządzeń

Szczegółowy opis

panteon_icon.png

Nie martw się o swoje hasła

Opcja Password Manager świetnie sprawdzi się dla każdego kto posiada wiele haseł do różnych kont lub uzupełnia formularze swoimi prywatnymi danymi. Funkcja ta zapamiętuje wszystkie wprowadzone dane dostępowe, szyfruje je i uzupełnia je za Ciebie. Totalna wygoda!

antispam_icon.png

Zapomnij o spamie w Twojej skrzynce pocztowej

Wiadomości e-mai to jedna z najpopularniejszych form komunikacji i promocji. Bardzo często jest to główny kanał komunikacji firm z klientami. Jeśli często jesteś adresatem kampanii e-mail marketingowych to zdajesz sobie sprawę o jakiej ilości przychodzących wiadomości jest tu mowa. Skaner antywirusowy G DATA Internet Security szuka w wiadomościach przychodzących i wychodzących cech typowych dla spamu. Sprawdza również, czy załączniki, które dostajesz są bezpieczne.

skaner_icon.png

Kontroluj dostęp do swoich urządzeń

W programie G DATA Total Security możesz określić kto ma prawo korzystać z dostępu do gniazd USB w Twoim komputerze. Dotyczy to zarówno pamięci USB, jak i nagrywarek, dysków twardych i innych urządzeń. Dzięki temu chronisz swoje urządzenie przed złośliwym oprogramowaniem, które mogłoby się dostać przez zainfekowany nośnik.

88,56 zł

Promocja na pierwszy rok

73,00

brutto / rok (z VAT)

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Polska faktura VAT

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl