Logo eset
  1. Marketplace
  2. Programy antywirusowe
  3. ESET Endpoint Security

Ochrona antywirusowa dla firmy

ESET Endpoint Security

Wielowarstwowa ochrona oparta o technologię ESET

Program ESET Endpoint Security zawiera wszystkie funkcje poziomu Antivirus, a dodatkowo oferuje dwukierunkowy firewall, kontrolę dostępu do stron www, ochronę przed botnetami i wiele innych funkcjonalności.

Dzięki licencji Business, zabezpieczeniem wszystkich urządzeń możesz zarządzać w jednej centralnej konsoli.

Wybierz wersję

Liczba urządzeń

Szczegółowy opis

ESET Endpoint Protection

Rozwiązania ESET typu Endpoint to wielowarstwowa ochrona, wykorzystująca metody uczenia maszynowego i wieloletnie doświadczenie ekspertów bezpieczeństwa IT - od jednego z globalnych liderów zabezpieczeń urządzeń końcowych z siedzibą w Unii Europejskiej.

Eset live grid.PNG

ESET Live Grid

Dzięki chmurowemu systemowi ostrzegania przed zagrożeniami, komputery chronione przez rozwiązania ESET są chronione nawet przed zagrożeniami typu zero-day, takie jak ransomware. Gdy zagrożenie zostanie wykryte , jest ono przesyłane do ESET LiveGrid®. System symuluje i sprawdzaj, jak działa zagrożenie i sprawdza, w jaki sposób zachowuje się podejrzany plik po jego uruchomieniu. Wyniki takiej analizy są dostarczane do komputerów chronionych rozwiązaniami ESET na całym świecie, bez konieczności dodatkowej aktualizacji silnika detekcji.

Blokowanie exploitów

ESET Exploit Blocker monitoruje aplikacje narażone na tego ataki exploitów (m.in. przeglądarki, czytniki dokumentów, programy pocztowe, Flash, Java i inne) i zamiast skupiać się tylko na identyfikatorach luk CVE, koncentruje się na rozpoznawaniu technik wykorzystywanych przez exploity. W momencie wykrycia przez ESET próby wykorzystania exploitu, zagrożenie jest natychmiast blokowane.

EES.png

Program gotowy do ochrony przed atakami bezplikowymi

Ataki bezplikowe to jedne z najnowszych typów zagrożeń, które istnieją wyłącznie w pamięci komputera. To uniemożliwia ich wykrywanie za pomocą tradycyjnego skanowania antywirusowego plików. Niektóre z takich zagrożeń korzystają z zainstalowanych w systemie operacyjnym aplikacji, aby jeszcze trudniej było wykryć ich złośliwe elementy. Rozwiązania Endpoint firmy ESET posiadają zabezpieczenia przed atakami bezplikowymi - wykrywając zmodyfikowane lub zainfekowane aplikacje.

eset-logotyp-kompaktowe-3000px.png

1285,35 zł

Promocja na pierwszy rok

982,77

brutto / rok (z VAT)

Wygodna płatność

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Masz pytania dotyczące produktu? Skontaktuj się z naszą dedykowaną infolinią.

+48 91 432 55 72

 

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl