Najczęściej zadawane pytania

Dla jakiego rodzaju skrzynki e-mail mogę wykonać kopię bezpieczeństwa?

Z usługą Dropsuite możesz wykonać kopię zapasową swojej poczty Microsoft Exchange, Gmail z Google G Suite, a także standardowej poczty IMAP/POP3.

W jaki sposób moje dane są zabezpieczane?

Twoje dane są szyfrowane, zarówno podczas transferu do Data Center, jak i podczas przechowywania ich na serwerach Dropsuite. Dane są szyfrowane za pomocą klucza AES256 i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa IT, do których należą:

  • SOC 1, 2 and 3,
  • FISMA, DIACAP and FedRAMP,
  • DOD CSM Levels 1-5,
  • PCI DSS Level 1,
  • ISO9001 / ISO27001,
  • ITAR,
  • FIPS 140-2,
  • HIPAA.

Gdzie są przechowywane dane?

Dane są przechowywane na terenie Unii Europejskiej w serwerowniach firm Microsoft, Google lub Amazon.

Czy w ramach jednej licencji mogę przechowywać dane skrzynki Exchange, dysku OneDrive, SharePoint?

Tak, jeden użytkownik robiąc kopię zapasową swojej skrzynki Exchange, może także wykonać kopię dysku OneDrive oraz witryn SharePoint.

Czy aplikacja będzie dostępna w języku polskim?

Tak, aplikacja będzie dostępna również w języku polskim. W ciągu najbliższych tygodni udostępnimy pełną wersję polską.

Jak długo przechowywane są moje kopie bezpieczeństwa?

Nie ma limitu czasowego dla przechowywania Twoich kopii. Nie musisz się zatem martwić, czy wykonana przez Ciebie kopia straciła swoją ważność.

Kupując tę aplikację w home.pl zyskujesz…

Polskie biuro obsługi Klienta

Polskie wsparcie techniczne

Proste płatności i faktura z Polski

Wygodna płatność
i polska faktura VAT

Prosta konfiguracja

Łatwa konfiguracja

Dedykowany zespół

naszych doradców

Bezpieczeństwo najcenniejszych danych z Dropsuite E-mail Backup

Dropsuite E-mail Backup zapewnia nielimitowaną przestrzeń na kopie zapasowe Twoich skrzynek e-mail. Dzięki usłudze możesz nie tylko zabezpieczyć poszczególne wiadomości w skrzynce, ale także wszystkie załączniki. Zaawansowane filtry wyszukiwania pozwalają w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia wyszukać utracone wiadomości oraz załączniki i, jeśli zajdzie taka potrzeba, przywrócić je za pomocą jednego kliknięcia. Nie jesteś ograniczony limitem czasowym – możesz odzyskać wiadomości z dowolnego okresu. Nawet jeśli Twoja firma zatrudnia kilkadziesiąt osób, wszystkimi kontami będziesz mógł zarządzać z jednego wygodnego pulpitu.

Jakie skrzynki e-mail możesz zabezpieczyć dzięki Dropsuite E-mail Backup

Dropsuite E-mail Backup wspiera najpopularniejsze i najchętniej używane rozwiązania na rynku. Jeśli korzystasz z pakietu Office 365, możesz zabezpieczyć nie tylko swoją pocztę e-mail, kalendarz czy kontakty, ale także pliki przechowywane na dysku OneDrive oraz witryny Sharepoint. Jeśli na co dzień korzystasz z usług firmy Google i pakietu G Suite z pocztą Gmail w swojej domenie, Twoje cenne wiadomości także będą zabezpieczone. Dropsuite E-mail Backup obsługuje także protokoły IMAP i POP3.