Specyfikacja techniczna

  NASK home.pl
 
   
DOMENY

Wyszukiwarka wolnych nazw Szczegóły »

Nasz system rejestracji domen sprawdzi i zaproponuje dostępne do rejestracji domeny, zawierające interesujące Cię frazy. W ten sposób szybko dokonasz wyboru tych nazw, które uznasz za użyteczne.

Automatyczna rejestracja Dokumentacja »

Rejestracja domeny w home.pl nie wymaga składania przez Ciebie papierowych wniosków, podpisów i podań. Aby zarejestrować domenę, skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie WWW. Szanujemy Twój czas!

-

Minimum formalności Dokumentacja »

Rejestrując domenę w sieci home.pl nie musisz podawać szczegółowych uzasadnień i dostarczać nam dokumentów potwierdzających Twoje prawo do posługiwania się daną nazwą. Pozostawiamy Ci dowolność i odpowiedzialność za dokonany wybór.

-

Rezerwacja (tylko .pl) Dokumentacja »

Wypełniając formularz rejestracji domeny z rozszerzeniem .pl (administrowanych przez NASK), dokonujesz jej rezerwacji na okres 14 dni. W tym czasie możesz spokojnie sfinalizować proces rejestracji domeny, mając pewność, że nikt inny nie złoży podobnego wniosku.

Usługa rezerwacji jest niedostępna dla domen globalnych.

-

Bezpłatny transfer domeny (tylko .pl) Dokumentacja »

Obsługę bilingową i techniczną domeny możesz bezpłatnie przenieść do home.pl, nie tracąc przy tym już opłaconego okresu abonamentowego. W kolejnym opłaty dokonasz już na warunkach proponowanych przez naszą firmę.

-

Wizytówka Szczegóły »

Dzięki temu narzędziu, po zarejestrowaniu domeny możesz stworzyć swoją wizytówkę. Nawet jeśli jeszcze nie dopisałeś domeny do żadnego serwera, Twoja strona nie będzie pusta. Wizytówka pozwala na umieszczenie Twoich podstawowych danych tj: nazwa firmy, adres, telefon lub e-mail.

-

Konto pocztowe Szczegóły »

Rejestrując domenę otrzymujesz możliwość aktywowania skrzynki e-mail o pojemności 1 GB, nawet jeśli Twoja domena nie jest dopisana do żadnego serwera. Dzięki temu możesz stworzyć skrzynkę z dowolną nazwą w adresie swojej domeny np. biuro@twojanazwadomeny.pl, nazwisko@twojanazwadomeny.com

-

Znaki narodowe w nazwie domeny Dokumentacja »

Za naszym pośrednictwem możesz zarejestrować domenę zawierającą znaki narodowe (tzw. IDN). W chwili obecnej funkcjonalność taka udostępniona jest dla większości domen .pl oraz domen globalnych.

Szybkie i stabilne serwery DNS Szczegóły »

Serwery DNS sieci home.pl funkcjonują w sieciach trzech niezależnych operatorów telekomunikacyjnych (także za granicą). W ten sposób wszystkie utrzymywane u nas domeny są nieprzerwanie dostępne w Sieci.

-

Bezpłatne parkowanie domeny Dokumentacja »

Jeśli rejestrujesz domenę, nie posiadasz serwera WWW lub nie chcesz w danym momencie wykorzystywać domeny - możesz bezpłatnie zaparkować domenę na naszych serwerach nazw. W ten sposób spełnisz wymóg techniczny stawiany przez operatorów domen, a interesująca Cię nazwa pozostanie w Twojej dyspozycji.

-

Panel do zarządzania Dokumentacja »

Swoją domeną możesz zarządzać poprzez Panel home.pl. Mechanizm ten umożliwia zarówno zmianę serwerów DNS, jak i dokonanie wpisów w tzw. rekordach domeny (A, MX, NS, CNAME, PTR).

-

Bezpłatna pomoc techniczna Szczegóły »

W ramach abonamentu usług w sieci home.pl bezpłatną pomoc techniczną uzyskasz zarówno telefonicznie, drogą e-mailową, jak i za pośrednictwem czata internetowego na stronie WWW.

Integracja z usługami home.pl Dokumentacja »

Zarejestrowaną domenę możesz w dowolnym momencie wykorzystać do integracji z wykupioną w home.pl usługą (np. kontem Personal email lub Business Cloud Server). Konfiguracja domeny z usługą jest bezpłatna.

-

INFORMACJA HANDLOWA

  • Infolinia:

    504 502 500

    z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

  • Kontakt e-mail

  • Czat handlowy

  • Przejdź

Cena połączenia telefonicznego uzależniona od operatora.

 

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.Nie pokazuj więcej tego powiadomienia