icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons/emailicons/email-listicons/europaicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt

Tłumaczenia online

dogadamycie.pl to platforma oferująca usługę profesjonalnych tłumaczeń online. Zespół ponad 700 tłumaczy, wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach tematycznych, zapewnia szybką realizację zleceń.

1. Tłumaczenia sklepów internetowych z 10% rabatem

W ofercie dogadamycie.pl znajdziesz 3 pakiety tłumaczeń dopasowane idealnie dla sklepów internetowych. Skorzystaj z usług profesjonalistów i zadbaj o rozwój Twojego biznesu na nowych rynkach.

ZOBACZ PAKIETYZAPYTAJ O OFERTĘ

PAKIET I

Tłumaczenie stron sklepów internetowych w językach:

 • niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, portugalski, czeski, słowacki, niderlandzki, rumuński, bułgarski, słoweński, litewski, łotewski, grecki, włoski – 750 zł netto za język / stawka za słowo: 0,25 zł netto.
 • chorwacki, duński, szwedzki - 960 zł netto za język / stawka za słowo: 0,32 zł netto.

PAKIET II

Tłumaczenie stron sklepów internetowych oraz stron informacyjnych w językach:

 • niemiecki, rosyjski, francuski, hiszpański, portugalski, czeski, słowacki, niderlandzki, rumuński, bułgarski, słoweński, litewski, łotewski, grecki, włoski – 1640 zł netto za język / stawka za słowo: 0,25 zł netto.
 • chorwacki, duński, szwedzki - 2090 zł netto za język / stawka za słowo: 0,32 zł netto.

PAKIET III

Pozostałe języki lub dodatkowe strony, wycena indywidualna

2. Tłumaczenia stron www z rabatem w wysokości 20%

Stworzenie strony www w obcym języku pomoże Ci zdobyć zagranicznych klientów. Oferta obejmuje audyt strony, który dopasuje jej treści do specyfiki branży. Usługi dodatkowe to: stworzenie haseł reklamowych i treści do reklam, a także tłumaczenie artykułów na bloga lub forum.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

3. Tłumaczenia biznesowe (widomości e-mail, rozmowy telefoniczne, regulaminy, umowy, sprawozdania finansowe)

TŁUMACZENIA WIADOMOŚCI EMAIL z 20% rabatem

Na platformie wybierz język tłumaczenia i wklej tekst. W ciągu 60 minut pierwszy przesłany email zostanie przetłumaczony za darmo. Nie płacisz za znaki tylko za słowa. Tłumaczenie stron WWW z rabatem tylko dla klientów home.pl.

TŁUMACZENIA ROZMÓW TELEFONICZNYCH I EMAIL z 20% rabatem

Wybierz język w jakim będzie prowadzona rozmowa, zdecyduj o terminie i podaj numery telefonów: Twój i rozmówcy. Po kliknięciu przycisku „zamów” otrzymasz SMS z potwierdzeniem daty i godziny. W cenie zawarty jest koszt tłumaczenia i połączenia.

TŁUMACZENIA PISEMNE

Skorzystaj z formularza i wyślij plik do tłumaczenia podając kod rabatowy tylko dla klientów home.pl. W ciągu 15 minut otrzymasz darmową wycenę na swój adres e-mail. Sprawdź jak szybko i rzetelnie działa portal dogadamycie.pl!

ZAPYTAJ O OFERTĘ
 • Dodatkowe wartości od dogadamycie.pl

  • Zapewniają precyzję w tłumaczeniu i dodatkowy poziom kontroli jakości
  • Gwarantują najszybszą wycenę na rynku i najkrótsze terminy realizacji zleceń na tłumaczenia
  • Brak dodatkowych opłat za termin ekspresowy realizacji tłumaczenia.
  • Możliwość zlecenia tłumaczenia o każdej porze w dni powszednie i święta, z każdego miejsca gdzie jest Internet.

INFORMACJA HANDLOWA

 • Infolinia:

  504 502 500

  z telefonów stacjonarnych, komórkowych i z zagranicy

 • Kontakt e-mail

 • Czat handlowy

 • Przejdź