CloudTax.pl

Korzystaj z unikalnej platformy internetowej, która merytorycznie weryfikuje pliki JPK_V7

Ogranicz ryzyko podatkowe i badaj swoje piliki JPK_V7. CloudTax.pl wykryje takie nieprawidłowości w danych pliku jak zbyt późne lub zbyt wczesne rozpoznanie obowiązku podatkowego, brak prawa lub ograniczone prawo do odliczenia podatku VAT, zbyt wczesne lub zbyt późne wystawienie faktur, powtórzenie numeru faktur w dokumentach sprzedaży lub wielokrotne odliczenie VAT z tej samej faktury.

Wybierz swój pakiet CloudTax

Szczegółowy opis

Dokładna i niezawodna weryfikacja plików JPK_V7 z CloudTax.pl

CloudTax.pl to unikalne rozwiązanie na rynku, które pozwoli Tobie czuć się pewnie i bezpiecznie podczas wysyłki pliku JPK. Aż 40 różnych badań eksperckich zweryfikuje poprawność Twoich plików, zapewniając merytoryczną zgodność z przepisami prawa. Jest to funkcja, której nie znajdziesz w ofercie nawet dużych dostawców systemów ERP.

CloudTax.pl zostało zaprojektowane i przygotowane przez 120 prawników oraz doradców podatkowych kancelarii GWW.

Exchange-phone

Aplikacja doceniona przez instytucje ubezpieczeniowe

Instytucje ubezpieczeniowe są pewne niezawodności narzędzia CloudTax.pl, wysoko oceniając jego jakość. W niedługim czasie każdy klient CloudTax.pl będzie miał możliwość skorzystania z opcji ubezpieczenia od kary administracyjnej za błędy w plikach JPK (500 zł za każdy błąd).

Każda firma, która używa CloudTAX.pl do badania poprawności merytorycznej plików JPK_V7 w krótce będzie objęta ubezpieczeniem grupowym od kar administracyjnych mogących potencjalnie wystąpić w przypadku stwierdzenia błędów w przesłanych plikach

Weryfikacja JPK w mniej niż minutę

Za pomocą CloudTax.pl możliwe jest zbadanie pod kątem merytorycznym, formalnym i strukturalnym ewidencji w czasie poniżej 1 minuty. Aplikacja wygeneruje szczegółowy raport z badania pliku JPK _V7 z odniesieniem do każdej transakcji, która wzbudziła wątpliwości.

Oszczędność i bezpieczeństwo dzięki rozwiązaniu Microsoft Azure

Całość rozwiązania jest zbudowana w oparciu o Microsoft Azure - profesjonalnie zabezpieczoną i bardzo wydajną chmurę obliczeniową. CloudTax.pl nie wymaga po Twojej stronie inwestycji w dodatkowe serwery czy licencje, które będą pomagały Tobie w weryfikacji JPK.  

12,30 zł

Promocja na pierwszy miesiąc lub rok

10,95

brutto / mies. (z VAT)

Polska faktura VAT

Łatwa i szybka konfiguracja

Polskie wsparcie techniczne

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl