icons/admin-kingicons/aktualizacjeicons/aktualizacjeicons/aplikacje-mobilneicons/aplikacje-webicons/backupicons/backup-alticons/backup-cloudicons/bazy-danychicons/bez-limitowicons/bitd-1sticons/zespolicons/bitd-1sticons/wordpressicons/wordpressicons/bitd-cameraicons/szyfrowanieicons/ochrona-wirus1414icons/bitd-safepayicons/admin-kingicons/szyfrowanieicons/bitd-wiecej-sticons/blockedicons/bug-pirateicons/chaticons/checkicons/mam-juz-kontoicons/firmaicons/officeCombined ShapeShapeicons/osoba-fizycznaicons/clock57icons/dokumenticons/domenaicons/dropboxicons/dysk-cloudicons/emailicons/email-listicons/europaicons/git-svnicons/google-gicons/helpicons/help-alticons/sklepicons/admin-kingico-officeicons/weryfikacja-firmyicons/specialistFill 146icons/emailCombined Shapeicons/serwericons/szyfrowanieicons/domenaicons/szyfrowanieicons/officeicons/sslCombined Shapeicons/osoba-fizycznaRectangle 405Rectangle 405icons/serwerico-xicons/instalator-cmsicons/ipicons/jakoscicons/kalendarzicons/kartyicons/kod-htmlicons/listaicons/logiicons/lokalizacjaicons/magazynicons/malpaicons/malpa-noticons/minusicons/multipocztaicons/niedostepnaicons/multi-usericons/single-usericons/szyfrowanieicons/ochrona-wirusicons/wiecej-sticons/nso-wifiicons/domenaicons/officeicons/office-color/accessicons/office-color/excelicons/office-color/exchangeicons/office-color/onenoteicons/office-color/outlookicons/office-color/powerpointicons/office-color/publishericons/office-color/wordicons/office-exchangeicons/office-outlookicons/office-skypeicons/pakiet-prezenticons/plusicons/podstronyicons/pojemnoscicons/polskaicons/ponowicons/potwierdzicons/produktyicons/przypomnienieicons/radaricons/rdpicons/seo-staricons/serwericons/sklep64646464Group 9GroupGroup 5Group 7Group 8Layer_114643914538315Layer_141untitled-11-0439Group7471untitled-11-265855Shape7364Page 1Page 1thin-0180_www_website_address_url_browserPage 1icons/specialisticons/ssdicons/ssd-alticons/ssh-konsolaicons/sslicons/ssl-alticons/ssl-klodka-adresicons/ssl-pasekicons/ssl-wildcardicons/swiat-jezykiicons/szablonyicons/szyfrowanieicons/telefonicons/transfericons/ustawieniaicons/usunicons/walutaicons/webmailicons/weryfikacja-domenyicons/weryfikacja-pelnaicons/wiedzaMaskicons/wordpressicons/wykonanie-edycjaicons/wykresicons/zalacznikiicons/zespolicons/zespol-alt
BIG InfoMonitor logo

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor

Bezpieczeństwo Dla firm

Zadbaj o bezpieczeństwo finansowe swojej firmy i unikaj dłużników.

Z BIG InfoMonitor możesz sprawdzić wiarygodność finansową Twoich kontrahentów i odzyskać należności od dłużników. Możesz także uzyskać Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo pozwalający zbudować wizerunek rzetelnego płatnika - dzięki niemu pokażesz, że jesteś partnerem biznesowym godnym zaufania.

BIG InfoMonitor
już od

5605zł netto

Zadbaj o bezpieczeństwo finansowe swojej firmy

Ochrona firmowych finansów

Odzyskiwanie należności

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo

Dowiedz się więcej

Sprawdzaj wiarygodność swoich kontrahentów

Chroń swoją firmę przed nieuczciwymi kontrahentami. Weryfikuj ich w wiodącej bazie dłużników.

Czy wiesz, że...

50% przedsiębiorców

z sektora MŚP ma problem z przeterminowanymi należnościami

Co czwarty przedsiębiorca (25,8%)

zalega z płatnościami, ponieważ sam jest ofiarą zatorów płatniczych

Co 2 sekundy

ktoś pobiera raport o zadłużeniu z BIG InfoMonitor. Z BIG-u korzysta sektor finansowy i wielu przedsiębiorców.

Ochrona Twoich Firmowych Finansów

Zyskaj dostęp do Rejestru Dłużników, danych bankowych i wielu innych źródeł informacji o Twoich kontrahentach w jednym miejscu (baza BIG, BIK, ZBP i inne). W bazie BIG znajdziesz blisko 70 milionów informacji gospodarczych, które są doskonałym źródłem wiedzy o Twoich obecnych i przyszłych klientach i partnerach biznesowych.

Ochrona Twoich Firmowych Finansów
 • Bezpieczeństwo transakcji

 • Ochrona biznesu przed dłużnikami

 • Weryfikacja wiarygodności płatniczej kontrahentów

 • Monitoring sytuacji finansowej partnerów biznesowych

 • Pieczęć ostrzegawcza mobilizująca kontrahentów do terminowej płatności

 • Argument do negocjacji warunków płatności z obecnymi i nowymi kontrahentami

Odzyskaj Swoje Pieniądze

Masz dłużników bądź klientów, którzy notorycznie spóźniają się z płatnościami? Nie daj się wykorzystywać. Odzyskaj należności, korzystając z miękkich narzędzi windykacyjnych dla biznesu. Usługi BIG InfoMonitor pomogą Ci odzyskać nawet najtrudniejsze długi. Wezwanie do zapłaty na wzorze BIG, wpis do Rejestru Dłużników, oficjalne powiadomienie o wpisie – to proste i tanie narzędzia dostępne dla przedsiębiorców. Nawet 67% należności jest spłacanych po wysłaniu do dłużnika wezwania od BIG InfoMonitor z ostrzeżeniem o możliwości wpisania do Rejestru Dłużników.

 • Łatwe narzędzia miękkiej windykacji

 • Skuteczne wezwanie do zapłaty na wzorze BIG-u mobilizuje do spłaty

 • Bezpłatny wpis do Rejestru Dłużników dla klientów firmowych

 • Możliwość zlecenia trudniejszych spraw do profesjonalnej windykacji na korzystnych warunkach

 • Dopasowanie strategii windykacyjnej do potrzeb Twojej firmy

 • Oszczędność czasu i pieniędzy – większość czynności możemy wykonać za Ciebie

 • Niskie ceny specjalnie dla Klientów home.pl

Sposoby miękkiej windykacji BIG

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo

Buduj swój wizerunek biznesowy z certyfikatem, który potwierdza rzetelność finansową Twojej firmy. Twoi klienci z łatwością będą mogli sprawdzić aktualność certyfikatu przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo
 • Potwierdzenie Twojej wiarygodności płatniczej

 • Aktualne potwierdzenie braku zaległości płatniczych i kredytowych w bazach BIG, BIK i ZBP

 • Wzmocnienie zaufania do Twojej firmy

 • Wizytówka Twojej firmy i świetne narzędzie promocji

 • Możliwość zdobycia nowych kontraktów

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko

Podaj swoje imię i nazwisko

E-mail

Na ten e-mail otrzymasz odpowiedź od BIG InfoMonitor

+48 telefon komórkowy

Numer telefonu, który ułatwi kontakt z Tobą

NIP

Potrzebny do identyfikacji w bazie klientów BIG InfoMonitor

Jaką usługą jesteś zainteresowany?

Sprawdź, co mówią użytkownicy usług BIG InfoMonitor

Dobry partner w biznesie to taki, który płaci na czas. Odkąd sprawdzamy naszych klientów w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor, mamy mniej niezapłaconych faktur.

Sprzedajemy usługi abonamentowe. Kiedyś mieliśmy problem z tym, że coraz częściej klienci nam nie płacili, a windykacja była kosztowna i nie zawsze skuteczna. Odkąd daliśmy naszym handlowcom bieżący dostęp do BIG.pl, negocjujemy lepsze warunki płatności z naszymi klientami i problem zatorów znacznie się zmniejszył.

Staramy się zawsze płacić nasze zobowiązania, ale do tej pory wiedziały o tym te firmy, które już nas znały. Od kiedy mamy Certyfikat Firma Wiarygodna Finansowo, solidność jest naszą wizytówką, a dzięki certyfikatowi partnerzy mogą zweryfikować ją na bieżąco.

Dedykowany zespół

naszych doradców

Czym jest BIG InfoMonitor?

Biuro Informacji Gospodarczej (BIG) przyjmuje, przechowuje oraz udostępnia informacje gospodarcze o zadłużeniu konsumentów i przedsiębiorców, a także ich terminowym wywiązywaniu się z zobowiązań. BIG InfoMonitor prowadzi Rejestr Dłużników, czyli otwartą platformę, na której każdy, działając w granicach prawa, może upublicznić informację o nieuczciwym kontrahencie, zwlekającym z zapłatą za odebrany towar lub usługę. Zasady udostępniania danych o długach i dłużnikach reguluje Ustawa o BIG-ach*.

Wybierając BIG warto przede wszystkim sprawdzić, jak obszerną bazą informacji gospodarczych dysponuje dane biuro i jakie dodatkowe źródła informacji dane biuro udostępnia swoim klientom. Wielkość bazy sprawia, że jest większa szansa na znalezienie informacji o danym dłużniku. BIG InfoMonitor ma obecnie dostęp do około 70 milionów informacji gospodarczych, co czyni go liderem na rynku. Oprócz tego jako jedyny BIG na rynku umożliwia swoim klientom pobranie raportu z BIK-u i baz bankowych ZBP o obsłudze zobowiązań kredytowych. To unikalna przewaga, której nie ma żaden inny BIG.

*Ustawa o BIG: Ustawa z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. 2014 r., poz. 1015).