anydesk-logo
  1. Marketplace
  2. Praca zdalna
  3. AnyDesk Enterprise

Zdalne zarządzanie urządzeniami

AnyDesk Enterprise

AnyDesk Enterprise to program do nawiązywania zdalnego połączenia z innymi urządzeniami w sposób niezależny od zewnętrznych serwerów. Zainstaluj narzędzie na swoim serwerze i stwórz swoją sieć wewnętrzną. Twoje dane pozostaną u Ciebie i Tylko Twoje urządzenia wewnątrz sieci będą mogły się ze sobą połączyć. Bezpieczeństwo zapewnione dzięki szyfrowaniu TLS 1.2 i RSA 2048.

Jest to wersja "on-premises" - home.pl dostarcza tylko pliki do instalacji oraz instrukcję, jednak instalacja jest po stronie klienta. 

Wersja programu

Liczba sesji dla urządzenia

Szczegółowy opis

AnyDesk Enterprise to zdalny dostęp w niestandardowym rozwiązaniu

AnyDesk Enterprise to rozwiązanie korporacyjne z własnym dedykowanym serwerem komunikacyjnym. Pozwala na obsługę własnej, niezależnej sieci AnyDesk zamiast korzystania z światowej sieci serwerów. Ma własną, nieograniczoną przestrzeń nazw i niestandardowego klienta, który łączy się tylko z własnym serwerem AnyDesk Enterprise. Zawiera również własny portal myAnyDesk.

AnyDesk custom app

Rozwiązanie lokalne

AnyDesk Enterprise jest szczególnie interesujący dla dużych korporacji lub instytucji publicznych ze specjalnymi wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa danych. Wiele dużych korporacji ma wytyczne IT, które nie zezwalają na instalowanie oprogramowania komunikującego się z serwerami innych firm na ich komputerach stacjonarnych. Ponadto, jeśli obsługujesz dużą sieć i potrzebujesz wielu jednoczesnych połączeń, Enterprise może również okazać się bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. 

AnyDesk Enterprise on premise

AnyDesk Enterprise do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

AnyDesk Enterprise możesz używać do połączeń wewnętrznych, na przykład w celu zapewnienia wewnętrznego wsparcia w swojej sieci i zewnętrznie do łączenia się z klientami. AnyDesk Enterprise pozwala na różne wewnętrzne i zewnętrzne adresy IP serwerów, więc możesz je zainstalować w swojej strefie DMZ. Wszystkie informacje pozostają w Twojej sieci i tylko Twoje urządzenia mogą się ze sobą łączyć. Ty i twoje dane są bezpieczne, a informacje są zabezpieczone szyfrowaniem TLS 1.2 i RSA 2048.

AnyDesk Enterprise safe data

home.pl Autoryzowany Platinum Reseller AnyDesk

15990,00

brutto / rok (z VAT)

Oficjalny Partner AnyDesk w Polsce

Brak automatycznych odnowień

Polska faktura VAT

Potrzebujesz większą liczbę sesji? Pomogę Ci w wyborze!

+48 725 210 293
Miniatura Marcin Nowak

Pomagamy, bo lubimy.

Nawet jeśli jeszcze nie jesteś naszym Klientem.

Dedykowana infolinia 8:00 - 20:00.

+48 91 432 55 72

Skontaktuj się z nami
Baza wiedzy

Ponad 2000 pomocnych wpisów o usługach home.pl. Dowiedz się więcej na pomoc.home.pl

Forum

Chcesz zapytać o nasze usługi? Znasz odpowiedzi na pytania innych? Dołącz do naszej społeczności na forum.home.pl

Blog

Olbrzymia dawka wiedzy o prowadzeniu firmy w sieci - poradniki, podcasty, wiadomości ze świata ebiznesu. Odwiedź nas na blog.home.pl